Skip to content

Co się dzieje z nowym dokumentem Virgin River? Alexandra Breckenridge opowiada o rzekomym konkursie Jacka w sezonie 4

23 de lipiec de 2022
virgin river season 4 cameron

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera spoilery z Dziewicza rzeka Sezon 4, teraz transmitowany na Netflix.

Musimy porozmawiać o Cameronie.

Jedna z nowych twarzy wprowadzonych w Dziewicza rzekaCzwarty sezon dr Hayek (Mark Ghanimé) robi natychmiastowe wrażenie na mieszkańcach miasta, zwłaszcza na damach z kręgu krawców. I czy możesz ich winić? Nie każdego dnia nowy, przystojny lekarz przeprowadza się do miejsca na odludziu, więc nie jest zaskoczeniem, gdy Muriel mówi Jackowi: „Najwyższy czas, aby mieć tu jakąś konkurencję, proszę pana”.

Nie Dziewicza rzeka fan wart swojej soli naprawdę wierzy, że Cameron może stanąć między Melem a jej mężczyzną – zwłaszcza, gdy pamiętasz, że może być w ciąży z jego dzieckiem – ale to nie powstrzymuje Camerona przed próbami.

“[Mel and Cameron] pod pewnymi względami dobrze się dogadują, ponieważ pochodzą z tego samego świata medycznego” – powiedziała TVLine Alexandra Breckenridge. „Ale byłem zaskoczony w [season premiere] na to, jaki był śmiały. W jednej z tych pierwszych scen mówi: „Nazywałeś mnie atrakcyjnym”. Mel mówi: „Wow, nie o to mi chodziło”. Nie wiedział wtedy, że miała chłopaka, ale to było całkiem śmiałe. Mel naprawdę przyjęła to ze spokojem i była stosunkowo uprzejma. Stary Mel przeżułby go za to żywcem.

Jednostronny flirt trwa przez cały sezon, a wiele postaci — od Doca po Brady’ego, ze wszystkich ludzi — kwestionuje intencje Camerona. Trzeba przyznać, że Cameron nigdy nie robi żadnych niechcianych postępów w stosunku do Mel, ale przekracza granicę w odcinku 11. Nie zdradzając zbyt wiele, powiedzmy, że oferuje kilka nieproszonych rad dotyczących związku Mel z Jackiem, których ona nie docenia.

„Od czasu, kiedy się znają, on naprawdę przesadza, gdy wyraża swoją opinię o Jacku” — mówi Breckenridge. „Wyraźnie pochodzi z miejsca, w którym zakochał się w Mel. Wie o tym, ale tak naprawdę nie chce tego przyznać. Zobaczymy, dokąd ich to zaprowadzi w sezonie 5.”.

Mówiąc o sezonie 5, obecnie trwają zdjęcia do filmu — i wystawi to na próbę cierpliwość Mel w sposób, którego nigdy się nie spodziewała.

„Wie, że klinika będzie potrzebowała nowego lekarza [when Doc retires], a ona chce, aby to wszystko działało”, mówi Breckenridge, że współpraca Mel z Cameronem posuwa się naprzód. „Nie wyobrażam sobie, żeby Mel była w stanie powstrzymać swoje prawdziwe uczucia w związku z tym i była dla niego tak miła. Po prostu jest miła, bo chce, żeby został w klinice.

Co myślisz o Cameronie? Czy naprawdę przekroczył, czy też miał rację, oferując porady na podstawie jego nieudanego związku? Masz nadzieję, że on i Mel poradzą sobie w klinice? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?