Skip to content

Spy x Family Episode 17: Data i godzina wydania, podgląd, spoilery i więcej

22 de październik de 2022
spy x family episode 3

SPY×RODZINA powoli staje się światowym hitem dzięki anime, które powoli adaptuje popularną mangę. Historia SPY×RODZINA jest wyjątkowy pod wieloma względami i absolutnie nie jest niespodzianką, że fani na całym świecie z niecierpliwością czekają, aż Crunchyroll wyda nowe odcinki tej niesamowitej nowej serii anime. Czekając na nowe odcinki, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 17. SPY×RODZINAktóry zostanie wyemitowany 29 października 2022 r.

SPY×RODZINA Odcinek 17 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 17 z SPY×RODZINA ukaże się 29 października 2022 r. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zaktualizujemy artykuł, gdy tylko stanie się znany. Poprzedni odcinek został wyemitowany 22 października 2022 roku. Czasy premiery odcinka są następujące:

  • Czas pacyficzny: 8:30 PDT
  • Czas centralny: 10:30 CDT
  • Czas brytyjski: 16:30 GMT
  • Czas europejski: 17:30 CEST
  • Czas indyjski: 21:00 IST

To jest oficjalny harmonogram wydań SPY×RODZINA Odcinek 17, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

SPY×RODZINA Zapowiedź odcinka 17 i spoilery

Fabuła SPY×RODZINA Odcinek 16 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatniego odcinka, abyście wiedzieli, czego się spodziewać w odcinku 17:

Kupując Anyi psa za zdobycie jej pierwszej Stelli, Sylvia wzywa Loida z pilną misją powstrzymania studenckiej grupy terrorystycznej z Ostanu, kierowanej przez niejakiego Keitha Keplera, który planuje wykorzystać psy jako nosicieli bomb w celu zamordowania zachodniego ministra spraw zagranicznych Brantza. Tymczasem na targach adopcji zwierząt Anya czyta w myślach przechodzącego białego psa i otrzymuje wizję swojej rodziny.

Zaintrygowana samotnie podąża za białym psem i trafia do kryjówki terrorystów. Ucieka dzięki pomocy białego psa i wkrótce uświadamia sobie, że pies potrafi przepowiadać przyszłość. Keith je znajduje, ale Yor interweniuje, wierząc, że jest porywaczem.

Gdzie oglądać SPY×RODZINA Odcinek 17?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać SPY×RODZINA regularnie są Crunchyroll i Hulu. Crunchyroll i Hulu regularnie oferują serial poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują SPY×RODZINA również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll i Hulu nie oferują SPY×RODZINA odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?