Skip to content
TV

Spin-off Knuckles Sonic The Hedgehog dodaje Kid Cudi i nie tylko

17 de kwiecień de 2023
l intro 1681757088

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

Knuckles wyglądający na wściekłych

Chociaż dobrze wiadomo, że większość filmów z grami wideo w historii upadła, „Sonic the Hedgehog” Paramount Pictures zmiażdżył tę narrację, gdy w 2020 r. wszedł do kin – osiągając niesamowity sukces kasowy i zdobywając zaskakująco pozytywne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. Bezprecedensowy sukces filmu dał początek kontynuacji z 2022 roku, zatytułowanej „Sonic the Hedgehog 2”, która pobiła rekordy kasowe i przedstawiła widzom Knuckles the Echidna (Idris Elba), jedną z najbardziej ukochanych postaci z całej serii gier wideo „Sonic”.

Teraz ta kultowa czerwona kolczatka otrzyma swój własny spin-off w Paramount+, w którym wystąpią jedne z najbardziej płodnych celebrytów i aktorów głosowych w całym Hollywood. Jak donosi portal Deadline, w nadchodzącym serialu Paramount+ „Knuckles” nie tylko Idris Elba powróci jako tytułowy czarny charakter, który stał się antybohaterem, ale także zagrają aktor i muzyk Scott Mescudi (znany również jako Kid Cudi), „The Righteous Gemstones” Edi Patterson, komik Ellie Taylor i Julian Barrett.

Do obsady dołączyli także Adam Pally i Tika Sumpter (ponownie wcielili się w role odpowiednio Wade’a Whipple’a i Maddie), a także Rory McCann, najbardziej znany z roli Sandora Clegane’a w serialu HBO „Gra o tron”. W obsadzie „Knuckles” znajdują się jedne z największych nazwisk w branży rozrywkowej, a fani serii powinni być podekscytowani, widząc, jak wszystkie te utalentowane głosy wpływają na rozwój serialu.

Nie wiadomo, kogo ci nowi członkowie obsady zagrają w spin-offie Knuckles

Pomimo gwiazdorskiej siły tej obsady, nadal nie wiadomo, kogo dokładnie ci nowi dodatkowi zagrają w serialu Paramount+ „Knuckles”. Na razie wszystko, co wiemy o serialu, to to, że rozpocznie się jakiś czas po wydarzeniach z „Sonic the Hedgehog 2” i będzie kontynuacją wysiłków Knucklesa, by wyszkolić policjanta Wade’a Whipple’a w sztukach wojownika Echidna – pomimo fakt, że Wade jest istotą ludzką, a nie kolczatką.

Seria jest również określana jako „podróż do samopoznania” dla Knucklesa i być może mogłaby kontynuować jego historię odkupienia z „Sonic the Hedgehog 2”, w której zaprzyjaźnia się z Soniciem (Ben Schwartz) i Milesem „Tailsem” Prowerem (Colleen O. „Shaughnessy”) i zwraca się przeciwko Doktorowi Robotnikowi (Jim Carrey), by ostatecznie uratować świat. Ta wewnętrzna podróż może również koncentrować się na jego historii jako członka plemienia Echidna, które zostało zniszczone na jego rodzinnej planecie przez plemię sów, na czele którego stał były mistrz Sonica, Longclaw (Donna J. Fulks).

Chociaż nadal istnieje duża niepewność co do miejsca, w którym wszyscy ci uznani aktorzy mogą pasować do podróży Knucklesa, fani serii gier wideo „Sonic” powinni być zachwyceni, że Paramount+ zdobył tak imponującą obsadę do najnowszego rozdziału w historii. Seria filmów „Sonic the Hedgehog”.

Czy ten post był pomocny?