Skip to content
TV

Shonda Rhimes chwali Grey’s Anatomy Journey Ellen Pompeo, żegnając się

20 de listopad de 2022
l intro 1668872845

Shonda Rhimes bierze udział w wydarzeniu

Po 19 sezonach grania roli Meredith Gray w dramacie medycznym stacji ABC „Chirurdzy” Ellen Pompeo opuszcza serial. Po tym, jak promocja nadchodzącego odcinka pokazała, że ​​Meredith wyjeżdża z Seattle do Bostonu, Pompeo napisał wiadomość dotyczącą jej wyjazdu na Instagramie.

W swoim oświadczeniu Pompeo napisała: „Jestem wiecznie wdzięczna i upokorzona miłością i wsparciem, które wszyscy mi okazaliście, Meredith GREY i serialowi przez 19 sezonów! Przez to wszystko… nic z tego… nie byłoby możliwe bez najlepszych fanów na świecie”. Aktorka kontynuowała, podkreślając swoją miłość do fanów, którzy, jak mówi, sprawili, że podróż była tak zabawna. Następnie kontynuowała, drażniąc możliwe przyszłe powroty jako Meredith Gray do znajomego szpitala w Seattle. Doszła do wniosku: „Wiesz, że przedstawienie musi trwać i na pewno wrócę z wizytą. Z wielką miłością i ogromną wdzięcznością XoE”.

Gdy fani są wstrząśnięci wiadomościami, podobnie jak obsada i ekipa. A teraz Shonda Rhimes, która jest oczywiście twórczynią „Chirurgów”, odpowiedziała na wiadomość o odejściu Pompeo – i nie ma nic poza pochwałami dla aktorki.

Rhimes pożegnał się emocjonalnie z Pompeo

Po wiadomościach, że Pompeo opuścił „Grey’s Anatomy” po 19 sezonach, Rhimes zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na których jest razem z Pompeo, a także pożegnała się z byłą gwiazdą jej niezwykle popularnego dramatu medycznego.

Rhimes napisał: „Cóż za szalona jazda była przez ostatnie 19 sezonów. Nic z tego nie byłoby możliwe bez niezrównanej [Ellen Pompeo]jedyna w swoim rodzaju Meredith Grey.” Rhimes, podobnie jak Pompeo, następnie podkreślił fakt, że Pompeo powróci w przyszłości, pisząc: „To nie jest pożegnanie, to do zobaczenia!” Twórca zakończył stwierdzając, że nie może się doczekać, aby zobaczyć, co czeka Grey Memorial Hospital i co dalej czeka Pompeo. Aktorka natychmiast odpowiedziała na post Rhimesa, pisząc: „Dziękuję, królowo!”

Ostatni odcinek Pompeo jako regularny serial w „Chirurgach” zostanie wyemitowany 23 lutego. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak serial potoczy się bez Meredith – i zobaczyć, jak i kiedy Meredith powróci w przyszłości z gościnnymi występami.

Czy ten post był pomocny?