Skip to content

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

7 de październik de 2022
Featured Image

Shigaraki jest zdecydowanie najważniejszą postacią w My Hero Academia, z niskopoziomowego bossa mafii stał się głównym dowódcą Frontu Wyzwolenia Meta, a także jest obecnie najsilniejszym antagonistą serii. Wcześniej w serialu miał szaro-niebieskie włosy, ale Shigaraki z białymi włosami wygląda bardziej kiepsko.

Ten artykuł jest poświęcony wyłącznie Shigaraki i jego siwym włosom, a także zmianie jego wyglądu fizycznego i momentom, które do tego doprowadziły. Nie ma zbyt wielu ciekawych postaci z siwymi włosami, a Shigaraki jest głównym antagonistą, z pewnością wzbudza to zainteresowanie wśród fanów.

Co sprawiło, że włosy shigaraki stały się białe?

Przez cały wątek Wyzwolenia Meta Shigaraki desperacko próbował zdobyć moc, którą zostawił mu jego mistrz, a walka z Gigantomachią przez wiele dni bardzo go obciążała. Kontynuował walkę z olbrzymem przez dwa dni z rzędu bez odpoczynku i kontynuował plany, aby go pokonać.

Wspomnienia utraconej rodziny i jego pana zakrywają jego umysł, jedyne, na czym mu zależy, to osiągnięcie celu tuż przed nim, ale przerywa mu Re-Destro, który grozi ujawnieniem ich lokalizacji policji, chyba że wejdą do miasta Deika i walcz z nimi.

Zmęczony i wyczerpany Tomura opracowuje plan walki z Armią Wyzwolenia Meta z pomocą Gigantomachii.

Podczas ich bitwy Tomura jest bliski utraty przytomności z powodu nieustannej walki z Gigantomachią, widzi kolejną retrospekcję swojej zmarłej rodziny, a jego dziwactwo budzi się, pozwalając mu rozbić cały rój wrogów, powodując reakcję łańcuchową.

Gdy Tomura mierzy się z Re-Destro, wspomnienia rodziny przytłaczają jego umysł; jednak w końcu puszcza swoją przeszłość i wybacza sobie, że pozwala, aby jego dziwactwo ponownie się przebudziło i znacznie zwiększyło swoją moc.

Ostatnie starcie między dwoma przywódcami kończy się, gdy całe pole zostaje spłaszczone przez dziwactwo Tomury, Re-Destro traci nogi, a Tomura wychodzi zwycięsko z nowym, soczystym wyglądem.

Czy białe włosy shigaraki wpływają na jego dziwactwo?

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

Siwe włosy są tylko produktem ubocznym jego przebudzenia dziwactwa, jego włosy stały się białe, gdy uwolnił się od ograniczeń umysłowych.

Można argumentować, że jego włosy są powodem, dla którego jego dziwactwo jest teraz znacznie potężniejsze, ponieważ większość postaci przechodzi zmianę koloru po doładowaniu, ale coś, co nigdy nie może być prawdą.

Jeśli już, jego białe włosy sprawiają, że wygląda bardziej groźnie i jak prawdziwy złoczyńca, białe włosy zmieszane z jego naturalnie bladą skórą sprawiają, że wydaje się nieco duchem i ostatnim bossem, który dobrze mu się sprawdza teraz, gdy kontroluje podziemie.

Dlaczego jego dziwactwo zmienia jego włosy?

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

Meta Zdolności często wpływają na wygląd i osobowość osoby i czasami trudno jest je kontrolować. Ponieważ dziwactwo rozpadu Tomury uszkadza tkanki i powoduje ich rozpad, można uznać, że wraz ze wzrostem jego mocy, wpływ na jego ciało również wzrośnie, wyjaśnia to również, dlaczego z każdą transformacją wydaje się wyglądać starzej.

Jego twarz jest pomarszczona, skóra napięta, a palce słabe.

Jednak po ostatnich eksperymentach zyskał zdolność regeneracji w coraz szybszym tempie, być może pomoże to zniwelować efekt jego dziwactwa

Jaki jest oryginalny kolor włosów shigaraki?

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

Może to być szokiem dla większości ludzi, ale kolor włosów Shigaraki zmienił się dwukrotnie, widzieliśmy, że w retrospekcji jego rodziny Shigaraki miał czarne włosy. Więc dlaczego jego włosy stały się szaroniebieskie?

Shigaraki obudził swoje dziwactwo rozpadu, gdy miał pięć lat, a pierwszą ofiarą jego dziwactwa był ich pies, Tenko. Był już pod dużym stresem ze strony swojej rodziny, ponieważ chciał tylko zostać bohaterem; jednak jego ojciec całkowicie odmówił jego prośbie, a nawet ukarał Shigaraki, jeśli został przyłapany na graniu bohatera ze swoją siostrą.

Po utracie kontroli nad swoim dziwactwem i zabiciu rodziny, Shigaraki w końcu wyładowuje swój gniew na ojcu, jego włosy stają się szare, gdy rzuca się na ojca, przygważdżając go do ziemi i uwalniając pełną skalę jego dziwactwa.

A po bezcelowym błąkaniu się po ulicach bez żadnej pomocy, w końcu zostaje uratowany przez All For One, który bierze go za swojego.

Shigaraki jako dziecko

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

Fani tak bardzo zakochali się w siwych włosach Shigarakiego, że edytowali jego zdjęcia jako dziecko z siwymi włosami zamiast siwych. Widzieliśmy, że Shigaraki miał czarne włosy jako dziecko, ale to nie jedyna zmiana, przez którą przeszedł po przebudzeniu swojego dziwactwa.

Shigaraki pierwotnie nazywał się Tenko Shimura, miał ciemne włosy, a nawet ciemne źrenice, ale po przebudzeniu jego dziwactwa jego włosy stały się szaroniebieskie, a jego oczy stały się błyszczące na czerwono.

Po walce z Re-Destro jego oczy stały się jeszcze bardziej czerwone, a jego włosy stały się całkowicie białe, a może również jego skóra pobladła.

Shigaraki jako przywódca frontu metawyzwolenia

Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

Radość, jaką daje mi widok Shigaraki siedzącego na tronie, jest nie do opisania, przechodzi tak wiele, aby osiągnąć moc, którą teraz posiada. Z pewnością stracił najwięcej ze wszystkich bohaterów tej serii i będzie niesamowite widzieć go walczącego ze społeczeństwem bohaterów na równych prawach.

Jego początkowym celem było przejęcie społeczeństwa bohaterów i zmiana go, aby ludzie z meta zdolnościami nie musieli tłumić swoich wewnętrznych jaźni; jednak jego nowy plan ewoluował i teraz pragnie tylko zniszczenia, chce unicestwić wszystko, co stanie na jego drodze i stworzyć zupełnie inny świat.

  • Shigaraki z siwymi włosami: obrazy i filmy

    Umair Shahid

    Umair Shahid

    Nazywam się Umair. Tylko twój przyjacielski pisarz anime, kocham anime i wszystko, co jest z nim związane. Wielki fan sportowego i militarnego anime, choć najbardziej lubi anime. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, co czytasz, skontaktuj się z nami.

Czy ten post był pomocny?