Skip to content
TV

She-Hulk Star Tatiana Maslany została kiedyś odrzucona z tej innej roli Marvela

17 de sierpień de 2022
l intro 1660757049

She-Hulk siedziała w swoim biurze

„She-Hulk: Attorney at Law” to najnowszy dodatek do serii programów telewizyjnych Marvela na Disney+, który jest pierwszą próbą Marvel Cinematic Universe na planie półgodzinnego serialu komediowego (przez Entertainment Weekly). Niezwykły wpływ ma „Fleabag” Phoebe Waller-Bridge, lekceważący serial komediowo-dramatyczny, dobrze znany z rozbijania czwartej ściany i nacisku na czarną komedię. Podobnie jak „Fleabag”, większość „She-Hulk” obraca się wokół życia i zmagań tytułowej postaci serialu: adwokat Jennifer Walters, grana przez nowicjuszkę MCU Tatianę Maslany.

Przed zdobyciem tytułowej roli w „She-Hulk” Maslany był prawdopodobnie najbardziej znany z grania wielu identycznych klonów w kanadyjskim thrillerze science-fiction „Orphan Black”, z których każdy pochodzi z wyjątkowo innego środowiska i stylu życia. Niesamowity zasięg, jaki pokazała w tym serialu, przyniósł jej nagrodę Emmy dla wybitnej głównej aktorki w serialu dramatycznym w 2016 roku (przez IMDb) i nie ma wątpliwości, że wykorzysta ten ogromny talent aktorski w najnowszym projekcie MCU.

Podobnie do sposobu, w jaki sama „She-Hulk” wyznacza nowe możliwości dla MCU, seria jest również pierwszym przedsięwzięciem Maslany’ego w niezwykle udanej serii superbohaterów Marvela – choć niektórzy fani mogą być zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Maslany prawie dostał kolejną rolę w dużej Projekt Marvela, który jest tak niepodobny do „She-Hulk”, jak tylko możesz sobie wyobrazić.

Maslany został odrzucony z dziewczyny Venoma w Venom

Podczas występu w podkaście Scotta Aukermana „Comedy Bang Bang”, Tatiana Maslany ujawniła, że ​​tak naprawdę została odrzucona ze współpracy Marvel-Sony z 2018 r. „Venom”, w którym przesłuchała do roli „dziewczyny Venoma”.

„Próbowałem ich zdobyć. Wielokrotnie mnie odrzucali” – wyjaśnił aktor. „’Venom’, niestety nie dla Venoma, ale dla dziewczyny Venoma czy cokolwiek innego.” Chociaż Maslany nie określiła dokładnie, za jaką postać została odrzucona, prawdopodobnie miała na myśli Anne Weying, byłą narzeczoną Eddiego Brocka (Tom Hardy), którą gra Michelle Williams.

Zabawnie, tak się składa, że ​​Weying jest również prawnikiem i (chociaż jest mniej zielona niż She-Hulk Maslany’ego) staje się nawet „She-Venom”. Choć mogłoby to być interesujące, gdy płodny aktor dołączył do uniwersum Spider-Mana firmy Sony, musimy założyć, że Maslany nie jest zbyt zdenerwowany jej odrzuceniem z „Venoma” po zdobyciu głównej roli w „She-Hulk: Attorney at Law”. ”.

Czy ten post był pomocny?