Skip to content
TV

Scena otwierająca Jennę Ortegę w Stuck In The Middle przewiduje jej własną przyszłość jako Wednesday Addams

3 de luty de 2023
l intro 1675453462

Wednesday patrzy ze stoickim spokojem

Niewielu aktorów może pochwalić się sztandarowym rokiem, jaki miała Jenna Ortega w 2022 roku. Od roli studentki z traumą w „The Fallout”, przez dołączenie do serii „Scream” (za pośrednictwem Entertainment Weekly), po jej zmysłowy wybuch w „X” Ti Westa. Ortega szturmem podbiła świat rozrywki w zeszłym roku. Mimo to żadna z tych części nie miała tak popkulturowego wpływu, jak jej tytułowa rola jako najbardziej ponurego członka „Rodziny Addamsów” w „Środowym” Netflix.

Wydaje się, że Ortega bez wysiłku zamieszkuje Wednesday Addams w sposób, który sprawia, że ​​postać jest wystarczająco różna od poprzednich wersji, aby działać. Oczywiście, mimo że Ortega pojawił się na radarze wielu fanów dopiero w 2022 roku, aktor ciężko pracuje od lat. W rzeczywistości zaczęła ponad dekadę temu (za pośrednictwem IMDb). Mimo to jedną z najwcześniejszych ról, która przyciągnęła uwagę gwiazd, była rola Harleya w serialu Disney Channel „Stuck in the Middle”.

Linia z Stuck in the Middle sugeruje, że Harley może mieć na imię Wednesday

Jenna Ortega zagrała Harleya Diaza w rodzinnym serialu komediowym „Stuck in the Middle”. Harley, aspirująca wynalazczyni i przedwcześnie rozwinięta mądrala, próbuje kontrolować swoją często chaotyczną i nieco dysfunkcyjną rodzinę za pomocą swoich wynalazków, jednocześnie starając się sprostać swojej często niewdzięcznej roli w jednostce rodzinnej. Oczywiście Harley wyraża swoje frustracje bezpośrednio publiczności w scenach, w których przełamuje czwartą ścianę. Jednak dziwnym, przypadkowym akcentem jest jeden odcinek „Stuck in the Middle”, w którym Harley prawie bezpośrednio nazywa się Wednesday.

W omawianej scenie Harley porównuje siedmiu członków swojej rodziny do dni tygodnia. „Gdyby moja rodzina była dniami tygodnia, byłbym środą!” Harley wykrzykuje w pierwszym odcinku „Stuck in the Middle”. Oczywiście ta linia wydaje się mieć o wiele większe znaczenie po tym, jak aktor zagrał tytułową rolę w jednym z największych przełomowych hitów Netflix w historii (za pośrednictwem Parrot Analytics).

Podczas gdy aktor bez wątpienia powróci w nadchodzącym drugim sezonie „Środy”, fani prawdopodobnie mogą spodziewać się zobaczenia Ortegi w niezliczonych miejscach, gdy jej gwiazda wciąż rośnie.

Czy ten post był pomocny?