Skip to content

San Diego Comic-Con Powrót do osobistego, nie tak osobistego; Covid Check Lines „zwijają się na ulicę”

21 de lipiec de 2022
comic con 2

Te 135K lecące do San Diego z różnych krajów, aby godzinami ustawiać się w kolejce, aby zobaczyć swoje ulubione gwiazdy na Comic-Con, mogą być bardzo zdenerwowane, gdy dowiadują się, że nie wszystkie panele są na żywo i osobiście.

Tłum jest prawdziwy, ale niektórzy paneliści są transmitowani przez satelitę.

O terminie dowiedziałem się, że panele do ABC Debiutant dzisiaj i Opat Elementarny będą mieli moderatorów osobiście, ale ich obsady będą transmitowane przez satelitę. Obie obsady podobno nie są w stanie dotrzeć do SDCC, ponieważ ich seriale są w produkcji.

Na Początkujący/Początkujący: Federalni płyta, Magazyn przewodnika telewizyjnegoDamian Holbrook jest na scenie w Ballroom 20, ale na ekranie jest mieszkaniec Comic-Conu, Robaczek świętojański ałun i Rekrut gwiazda Nathan Fillion i Niecy Nash-Betts, a także EPki Alexi Hawley i Terence Paul Winter.

Tymczasem w Abbott Elementary, o 13:30 w Hilton Bayfront, na żywo pojawi się Marcus Jones z IndieWire, a na ekranie z sezonu 2 pojawią się gwiazda i EP Quinta Brunson, gwiazdy Tyler James Williams, Janelle James, Chris Perfetti, Lisa Ann Walter, William Stanford Davis i Sheryl Lee Ralph, a także EPki Justin Halpern i Patrick Schumacker.

Poinformujemy Cię o innych panelach przechodzących w hybrydę, jednak słyszymy, że Dwayne Johnson będzie osobiście na dużym panelu H w Warner Bros/DC w sobotę rano. „Kiedy Dwayne coś zobowiązuje, robi to na dużą skalę”, powiedział jedno źródło z wiedzą o gwieździe akcji. Zrobił wielki plusk osobiście na CinemaCon pod koniec kwietnia, kiedy pokazał pierwszy zwiastun dla Czarny Adam.

Warner Bros. TV Riverdale pierwotnie oczekiwano, że odbędzie się panel tutaj w SDCC, ale potem zdecydował się odwołać, ponieważ ich obsady zostały rozproszone na wietrze podczas produkcji w innych projektach.

Tymczasem, jeśli próbujesz dostać się do centrum kongresowego w San Diego, zacytuj wiersz Larsa von Triera Antychryst, „Panuje chaos”. Zapomnij o próbie dostania się do centrum kongresowego, ale będziesz musiał udać się do jednego z różnych hoteli – Marriot Marquis, Omni San Diego i Town and Country Hotel – aby zdobyć opaskę weryfikacyjną Covid, zanim wejdziesz do środka sale konferencyjne.

Jeden z uczestników na miejscu powiedział Wszykina, że aby otrzymać samą opaskę Covid, „z każdego hotelu są kolejki wijące się na ulicę”.

Rosy Cordero i Matt Grobar przyczynili się do powstania tego artykułu

Czy ten post był pomocny?