Skip to content

Zestaw paneli „Duchy” na Comic-Con w San Diego

8 de lipiec de 2022
GHOSTS CBS

Duchy zbliża się do San Diego Comic-Con.

Przełomowa komedia CBS/Paramount+ wprowadzi na konfabul pełną obsadę, w tym „życia” Rose McIver i Utkarsh Ambukar, a także „duchy” Brandon Scott Jones, Richie Moriarty, Danielle Pinnock, Asher Grodman, Román Zaragoza, Sheila Carrasco, Rebecca Wisocky i Devan Chandler Long. Producenci wykonawczy Joe Port i Joe Wiseman wezmą udział w dyskusji panelowej w czwartek, 21 lipca od godziny 14:00 w sali balowej 20 w San Diego Convention Center. Gwiazda serialu Matt Walsh poprowadzi panel, który będzie zawierał niepublikowane wcześniej materiały filmowe.

Duchy pojawienie się na Comic Con będzie obejmować aktywację marketingową i doświadczenie Web3 Metaverse.

Kampania marketingowa CBS „Summer of Ghosts” będzie zawierać „Friend Zone” Pinecone Trooper Pete, aktywację z atmosferą kempingu na cześć przywódcy skautów, ducha Pete’a, którego niefortunny wypadek łuczniczy pozostawił go ze strzałą w szyję na wieczność. Aktywacja odbędzie się w Strefie Interaktywnej w Petco Park na „trawniku” The Woodstone Mansion w dniach 21-24 lipca i obejmie „bez strachu” aktywację łucznictwa. Organizatorzy twierdzą, że fani mogą łączyć się z Duchami i „drugą stroną” za pośrednictwem mediów psychicznych i programów, które dadzą uczestnikom wgląd w ich przeszłość, teraźniejszość i przyszłe życie.

Drugi sezon Duchy będzie miał premierę we czwartek, 29 września, w nowym przedziale czasowym o 20:30 na antenie CBS. Cały pierwszy sezon jest dostępny do streamowania na żądanie w Paramount+.

Na podstawie serii BBC, Duchy jest produkowany przez CBS Studios we współpracy z Lionsgate Television i BBC Studios Los Angeles Productions. McIver i Utkarsh Ambukar występują w roli Samanthy i Jaya, młodej pary, która przeprowadza się do bardzo starego domu zamieszkanego przez żywe duchy.

Paramount, firma macierzysta CBS, wprowadzi na Comic Con mnóstwo innych programów, w tym Star Trek franczyza, niedawno odnowiona Zło i więcej.

Czy ten post był pomocny?