Skip to content

Samantha Weinstein, aktorka głosowa i grająca pseudonim Grace, nie żyje w wieku 28 lat

25 de maj de 2023
l intro 1685051988

Aktualności

Samantha Weinstein pozuje

Samantha Weinstein, która miała powracającą rolę w „Alias ​​Grace” i pojawiła się w remake’u „Carrie” z 2013 roku, zmarła w wieku 28 lat 14 maja 2023 roku w Princess Margaret Cancer Center w Toronto, według Deadline. W 2021 roku zdiagnozowano u niej rzadką postać raka jajnika. Przeżyła jej mąż Michael Knutson, którego poślubiła w 2022 roku, a także jej rodzice i inni członkowie rodziny.

Wiadomość o odejściu Weinsteina została udostępniona na koncie aktorki na Instagramie, które brzmi: „Po dwóch i pół roku leczenia raka i całym życiu latania odrzutowcem po całym świecie, wyrażania głosu wielu zwierząt z kreskówek, tworzenia muzyki i wiedzy o życiu, niż większość ludzi kiedykolwiek, wyrusza w kolejną przygodę”.

Wiele osób skomentowało post, wyrażając podziw dla Weinstein i życząc jej bliskim wszystkiego najlepszego w tym trudnym czasie. Jej życie mogło zostać przerwane, ale pozostawiła po sobie niezwykłą spuściznę.

Samantha Weinstein wciąż widziała światło wśród swojej diagnozy raka

Samantha Weinstein urodziła się 20 marca 1995 roku w Toronto, Ontario. Zaczęła grać w młodym wieku, aw 2006 roku została wyróżniona nagrodą ACTRA za wybitną kreację kobiecą za rolę w filmie „Big Girl”. Później zagrała w wielu filmach i serialach telewizyjnych, w tym w „Jesus Henry Christ”, „Carrie” i „Alias ​​Grace”. W ostatnich latach zajmowała się lektorem, grając postacie w serialach animowanych, takich jak „DN Ace” i „Dino Ranch”. Oprócz aktorstwa była także piosenkarką i gitarzystką zespołu rockowego Killer Virgins.

Nawet gdy miał do czynienia z rakiem, Weinstein wolał widzieć pozytywne rzeczy w życiu. W 2022 roku napisała esej o radzeniu sobie z rakiem, zakochaniu się w mężu i odkryciu swojej niebinarnej tożsamości. Zakończyła artykuł, pisząc: „Mam więcej miłości w moim życiu i dla siebie, niż kiedykolwiek mogłam sobie wyobrazić, i postrzegam każdy dzień jako dar. Wciąż są dni, kiedy nie mogę przestać płakać – jestem w bólu lub moje myśli biorą nade mną górę – ale uczę się pozwalać moim bliskim pomagać w dźwiganiu tego ciężaru”.

Nasze myśli kierują się w tym czasie do bliskich Samanthy Weinstein.

Czy ten post był pomocny?