Skip to content
TV

Saagar Shaikh ujawnia prawdziwą więź starszego brata, którą opracował z Iman Vellani na Ms. Marvel – Exclusive

22 de czerwiec de 2022
l intro 1655908083
Trudno jest zagrać rodzinę w telewizji i nie przeniknąć tej dynamiki do więzi wykutych poza kamerą. Podczas gdy serial Disney+ „Ms. Marvel” jest kroniką nastoletniego buntu Kamali Khan (Iman Vellani), dynamika rodziny Khan jest równie silna i niezachwiana. Weźmy na przykład ekranowego brata Kamali, Aamira Khana (Saagar Shaikh) — jest typowym starszym bratem, z którym może odnosić się prawie każdy, kto ma starsze rodzeństwo. Kamala czuje się, jakby był ulubionym dzieckiem, które dostaje wszystko, czego chce, podczas gdy ona zostaje w kurzu. Oczywiście nastoletni niepokój Kamali tylko trochę podsycił tę narrację, ale pod koniec dnia Aamir zawsze wspiera swoją siostrę, gdy potrzebuje go, aby przeciągnąć rodziców na swoją stronę.

Jak się okazuje, Shaikh nawiązał podobną więź z Vellani, nawet gdy kamery się nie obracały. Podczas ekskluzywnego wywiadu z Looperem rzucił się na prawdziwą więź starszego brata, którą rozwinął z Vellani. Jednak podróż dla rodziny Khanów z serialem się nie skończyła. Shaikh wraz z ekranową matką Kamali Muneeba (Zenobia Shroff) i ojcem Yusufem (Mohan Kapur) również ujawnili, jak to jest kręcić nadchodzący film „Cuda”.

Rodzina związała się na planie i poza nim

Zastanawiając się nad najważniejszymi momentami pracy z Iman Vellani, Saagar Shaikh przyznał, że czuje się w roli ochronnej starszego brata z nią również w prawdziwym życiu. – Robię wielkie rzeczy – powiedział. „Rozwinęliśmy ten związek, w którym naprawdę czuję się, jakby… nie mam siostry w prawdziwym życiu. Czuję, że teraz przyjęła tę rolę w moim życiu. Mamy dobre przekomarzanie się. własne wewnętrzne dowcipy i czasami denerwujemy się nawzajem, tak jak w normalnym związku rodzeństwa”.

Świetna pozaekranowa dynamika między Khanami dobrze wróży przyszłości postaci i ich długowieczności w MCU. Wiemy już, że aktorzy mają trafić do „Cudów”, choć nie to, co przyszłość przyniesie rodzinie Khanów. Aktorzy nie mogli wiele opowiedzieć o projekcie, ale byli szczęśliwi mogąc zdradzić kilka szczegółów filmowych.

„Mam nadzieję, że ludzie dobrze się bawią, oglądając to i że wszyscy błyszczymy i że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby siebie nawzajem i inni członkowie obsady wyglądali jak najlepiej” – powiedział Shaikh, a Zenobia Shroff zgodziła się.

Mohan Kapur był po prostu szczęśliwy, że tam był, dodając: „Właśnie kiedy pomyśleliśmy, że jesteśmy tak uprzywilejowani i szczęśliwi z bycia w „Ms. Marvel”… przeszliśmy do „The Marvels”. To wspaniałe, ponieważ scenarzyści ze stajni Marvela wykonują niesamowitą robotę, tak genialnie zapylają postacie i rozwijają historie. To kolejny wielki przywilej”.

Cud to cud

Aktorzy rodziny Khan pozują z Adilem El Arbi i Bilallem Fallah

Oczywiście obciążenie pracą Iman Vellani jest obecnie znaczne, co daje pozostałym trzem okazję do nawiązania więzi. Zenobia Shroff zauważyła: „Iman robił dużo [other things] jak była nawet w serialu. To dało nam trzem szansę, aby wzmocnić dynamikę naszej rodziny, bardzo. Oczywiście wchodzi i wychodzi, ponieważ ma wiele innych osób, z którymi ma kontakt”.

Pod pewnymi względami kręcenie „The Marvels” wydawało się przedłużeniem „Ms. Marvel”. Saagar Shaikh wyjaśnił: „Czuło się, jakbyśmy kręcili kolejny odcinek. Dosłownie to skończyliśmy. Potem, może kilka miesięcy później, zaczęliśmy pracować nad [’The Marvels’]i tak było na sterydach”.

Ale zanim fani zobaczą Kapitana Marvela (Brie Larson). Shroff najlepiej podsumował doświadczenie „The Marvels”: „To był najlepszy obóz letni. To była prawdziwa zabawa”.

Nowe odcinki „Ms. Marvel” transmitowane są w środy na Disney+.

Czy ten post był pomocny?