Skip to content

Ryan Phillippe, Emile Hirsch i Mena Suvari w thrillerze akcji firmy Vertical „Kalahari” autorstwa scenarzysty i reżysera Mukundy Michaela Dewila; Obrazy napięcia do obsługi sprzedaży w Cannes

5 de maj de 2023
phillippe

EKSKLUZYWNY: Ryan Phillippe (Amerykański morderca), Emila Hirscha (Pewnego razu w Hollywood) i Mena Suvari (amerykański horror) będzie górna linia Kalaharinowy thriller akcji studia Vertical, którego produkcja zakończyła się.

Vertical w pełni sfinansował zdjęcie i przejął prawa w Ameryce Północnej, a Voltage Pictures blokuje prawa na wszystkich terytoriach międzynarodowych, przygotowując się teraz do zaprezentowania filmu kupującym w Cannes.

W filmie napisanym i wyreżyserowanym przez Mukundę Michaela Dewila (Zderzać się), młoda para (Phillippe, Suvari) zostaje zmuszona do ucieczki ze swojej chrześcijańskiej placówki misyjnej na pustyni Kalahari na pokładzie rozklekotanego samolotu po tym, jak ekstremistyczna grupa bojowników zagraża ich życiu. Pilotowany przez skorumpowanego przemytnika (Hirsch), samolot traci moc i rozbija się w środku rezerwatu zwierząt zamieszkałego przez lwy, lamparty i hieny. Ranni, przestraszeni i śledzeni przez ekstremistów, ta obdarta grupa musi walczyć o przetrwanie zarówno przed ludźmi, jak i bestiami, gdzie przetrwają tylko silni.

Kalahari występuje także Dylan Flashner (Licznik kart), Tristana Thompsona (Korepetytor), Jeremy’ego Tardy’ego (Drodzy Białostoczanie) i Michaela Sasner (Następstwa). Projekt ponownie łączy Vertical z The Barnum Picture Company po wspólnej pracy firm nad Dewil-helmed Zderzać się z udziałem Phillippe’a i Flashnera; Opuszczony z udziałem Emmy Roberts, Johna Gallaghera Jr. i Michaela Shannona; i niedawno wydany Korepetytor z udziałem Garretta Hedlunda, Noaha Schnappa i Victorii Justice.

Producentami są Robert Ogden Barnum z The Barnum Picture Company, Lucas Jarach z Green Light Pictures i Christian Ackerman. Wśród producentów wykonawczych znaleźli się Luke Daniels, Peter Jarowey z Vertical, Rich Goldberg i Kristin Harris oraz Nicolas Chartier i Jonathan Deckter z Voltage. Sammi Farber jest współproducentem filmu.

Powiedział producent Barnum: „Kalahari było wspaniałym doświadczeniem. Mukunda stworzył wizualne i emocjonalne wrażenia dla kinomanów. A dzięki naszej wielu współpracom wiem, że projekt jest w świetnych rękach, a Vertical i Voltage przejmują go”.

„Cieszymy się, że w zeszłym roku uruchomiliśmy dział produkcyjny firmy Vertical Kalahari być jednym z naszych pierwszych w pełni finansowanych filmów z tej inicjatywy. Obsada naprawdę zapewniła wspaniałe występy, a czasami w wyczerpujących warunkach. W przeszłości współpracowaliśmy z Robem Barnumem przy wielu udanych projektach i cieszymy się, że jesteśmy partnerem również w tym przypadku” — zauważył partner pionowy Jarowey. „Jesteśmy podekscytowani, że Voltage, kolejny długoletni partner, podjął się sprzedaży międzynarodowej tak wcześnie i będzie mógł zaprezentować się w Cannes w tym roku. Wyobraziliśmy sobie ten film na dużym ekranie i właśnie tam zagramy go jeszcze w tym roku”.

Dodał prezes i dyrektor operacyjny Voltage Deckter: „Uwielbiamy pracować z Vertical, Robem Barnumem i Lucasem Jarachem. Pomiędzy lampartami, lwami, hienami i terrorystami, Kalaharibędzie dziką krawędzią ekscytującej przejażdżki, która z pewnością spodoba się światowemu rynkowi”.

Wielokrotnie nagradzany aktor znany z filmów m.in Rozbić się Do Park Gosforda I Okrutne zamiaryPhillippe ma oprócz Zderzać sięostatnio można go było zobaczyć w tytułach, w tym Ślusarz I Amerykański mordercaa także Showtime Kocham to dla Ciebie i Pawia MacGruber. Wkrótce aktora zobaczymy w dramacie Michelle Danner Ofiara Mirandy, który otworzył tegoroczny Festiwal Filmowy w Santa Barbara. W planach jest także horror-thriller Święta Klara z Bellą Thorne i Rebeccą De Mornay.

Nominowany do nagrody SAG, znany z pracy w filmach m.in W dzicz I Pewnego razu w Hollywoodnajnowsze filmy Hirscha to m.in Pracownia DiabłaP, Kopać, Cena, którą płacimy, Stan świadomości, Pościg, Pokój Niepokalanej, Amerykańska noc I Północ w Switchgrass. Wkrótce będzie można go zobaczyć w tytułach K. Ashera Levina Dobra strona złego człowieka I Helena nie żyjea także thriller kryminalny Danny’ego A. Abeckasera Salon Gemini i inne projekty.

Nominowany do nagrody BAFTA w r amerykańska piękność I amerykanski placek sława, najnowsze osiągnięcia Suvari obejmują horror Kevina Lewisa Przeklęty oraz thriller akcji Elizabeth Blake-Thomas Klub myśliwski. Wśród innych nadchodzących projektów aktorki jest thriller akcji Niszczyciel z Dannym Trejo i Harveyem Keitelem, thriller science-fiction Drezdeńskie Słońce z Christiną Ricci, dramat Seana McNamary Reagana z Dennisem Quaidem i thriller Jamesa Rowe’a Falochron z Dermotem Mulroneyem.

Dewil jest najbardziej znany ze scenariusza i reżyserii thrillera Pokój Niepokalanej z udziałem Hirscha, Kate Bosworth i Ashley Greene, a także thriller Zderzać się.

Jarowey i starszy wiceprezes ds. produkcji i rozwoju Harris negocjowali Kalahari w imieniu Vertical, z Deckterem i wiceprezesem ds. prawnych Seanem Walshem w imieniu Voltage Pictures oraz Barnumem i Carissą Knolami z Knol Law w imieniu filmowców.

Dewil jest reprezentowany przez UTA; Phillippe by Gersh, Mgmt Entertainment and Sloane, Offer, Weber & Dern; Hirsch przez UTA; i Suvari autorstwa Innovative Artists, Management Production Entertainment i Jackoway Austen Tyerman.

Czy ten post był pomocny?