Skip to content
TV

Postać, o której wszyscy zapominają Mena Suvari grana w Chicago Fire

24 de październik de 2021
l intro 1635030684

Chociaż w dzisiejszych czasach może być bardziej znana starszym widzom, większość ludzi rozpozna aktorkę Menę Suvari za dawne kultowe role w filmach takich jak „American Beauty” i seriale „American Pie”, podczas gdy miała również niezapomniane role w programach telewizyjnych, takich jak ” American Horror Story” i „Sześć stóp pod ziemią”. W „American Beauty” Suvari gra Angelę Hayes, zalotną nastolatkę, która przyjaźni się z Jane Burnham z Thory Birch i na punkcie której ojciec Jane zaczyna mieć niestosowną obsesję. Jej występ przyniósł jej prestiżową nominację do nagrody BAFTA, a „American Beauty” urosła do rangi kultowej.

W tym momencie Suvari gra od ponad 25 lat, więc na pewno widziałeś ją w czymś. Prawdę mówiąc, być może widziałeś ją w jednym ze swoich ulubionych programów i nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy. W 2013 roku Suvari postanowiła skupić się bardziej na telewizji — w którą w przeszłości ledwo się zapuszczała — i jedną z jej pierwszych głównych ról był popularny serial kryminalny „Chicago Fire”. Ale jaką postać gra?

Suvari zagrała dziewczynę Petera Millsa, Isabellę w sezonie 2

Suvari dołączyła do serialu NBC w swoim drugim sezonie jako postać Isabella. Po raz pierwszy pojawia się w trzecim odcinku sezonu, „Defcon 1”, gdzie Isabella zostaje przedstawiona jako przyjaciółka Gabrieli Dawson (Monica Raymund). Początkowo Dawson poleca Isabellę, która ma już doświadczenie z prawdziwymi kampaniami politycznymi, jako kogoś, kto może pomóc Randallowi „Mouchowi” McHollandowi (Christian Stolte) w jego staraniach o urząd prezydenta związku. Ale bardzo szybko Isabella czuje iskry z kolegą strażakiem Dawsona – i byłym chłopakiem – Peterem Millsem (Charlie Barnett). Pierwszej nocy, kiedy się spotykają, wszyscy świętują fakt, że Mouch dostaje wystarczającą liczbę podpisów do wyborów w lokalnym barze, a Isabella sugeruje, aby przenieśli uroczystość w miejsce bardziej prywatne, tylko we dwoje. Następnie wychodzą razem, aby udać się do domu Millsa.

Wydaje się, że Isabella i Mills lubią spędzać ze sobą czas, ale przez cały sezon 2 „Chicago Fire” Mills najwyraźniej nadal jest rozkojarzony z Dawsonem. Chociaż Isabella wydaje się nie mieć nic przeciwko, odkrywa, że ​​wybiega poza swój związek z Millsem na swoją przyszłą karierę. Mills następnie pomaga Isabelli w uzyskaniu wspaniałej nowej możliwości pracy i obu stron na dobrych stosunkach. Chociaż pojawia się tylko w siedmiu odcinkach drugiego sezonu „Chicago Fire”, z których ostatnim jest 10. odcinek „Not Like This”, Suvari w pełni pokazuje swój dobrze znany urok i czyni ją jedną z ciekawszych ról gościnnych w serialu. seria.

Czy ten post był pomocny?