Skip to content

Ryan Bingham ujawnił ten nieoczekiwany szczegół dotyczący garderoby Walkera na Yellowstone

23 de sierpień de 2022
l intro 1661237161

Ryan Bingham pozuje na imprezie

„Yellowstone” był mega hitem dla Paramount Network, bijąc rekordy oglądalności w czasach, gdy telewizja eventowa jest mniej popularna niż nawet dziesięć lat temu, jak zauważył Variety. W neo-zachodniej roli Kevin Costner jako John Dutton, patriarcha rodziny Dutton i właściciel Ranczo Yellowstone Dutton. Główny dramat serialu obraca się wokół walk Johna i jego dzieci z pobliskim rezerwatem, deweloperami gruntów, osobami rządowymi, a nawet ze sobą, w walce o zachowanie swojej ziemi i dziedzictwa Dutton. Premiera 5. sezonu 13 listopada 2022 roku.

Program był niezrównany w tworzeniu skomplikowanych postaci, bohaterów i złoczyńców, a nawet niektórych postaci, które płynnie przełączają się między nimi. Jedną z takich postaci jest tajemniczy Walker Ryana Binghama, były skazaniec, świeżo po wyjściu z więzienia, zatrudniony przez brygadzistę Ripa Wheelera (Cole Hauser) na ranczo. Walker często był postacią, której publiczność uwielbia nienawidzić, biorąc pod uwagę jego ciągłe tarcia z Ripem, Lloydem (Forrie J. Smith) i innymi pracownikami rancza w baraku.

Pomimo chwiejnych uczuć widzów do Walkera, kowboj Bingham jest autentyczny, co nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę, jak dużą część własnego życia wlewa w tę rolę.

Ryan Bingham często nosi własne ubrania podczas gry Walkera

W wywiadzie dla „Bobby Bones Show” Ryan Bingham ujawnia, że ​​jako Walker często nosi własne ubrania, w tym dystyngowany kapelusz, który postać zawsze nosi w serialu. – Tak, wiele ubrań, które sam przyniosłem – powiedział Bingham, wyjaśniając, że chociaż kapelusz, buty i dżinsy często należą do niego, to zazwyczaj kurtki i inne podobne krawieckie elementy nie należą do niego. Ujawnił również, że nie wolno mu trzymać tych przedmiotów, których sam nie przyniósł.

Biorąc pod uwagę, jak wiele autentycznego obsady jest w serialu, nic dziwnego, że Bingham przyniósł bohaterowi własne ubrania. Dla wielu pracowników rancza i jeźdźców konnych w serialu twórca „Yellowstone” Taylor Sheridan obsadził prawdziwych kowbojów, w tym Binghama. Tak było również w przypadku niektórych innych postaci, takich jak Lloyd, grany przez Forrie J. Smitha.

Jak wyszczególnił w swoim wywiadzie dla Los Angeles Times, Bingham potrafi jeździć na bykach i dorastał na ranczo, więc ma sens, że przyniósłby tak wiele siebie do Walkera, nawet poza ubraniem. Bingham, podobnie jak Walker, jest piosenkarzem i autorem tekstów w prawdziwym życiu. O Bingham, Sheridan zauważył: „Mieć go na 'Yellowstone’ to dar. Jest chrapliwym głosem kowbojów i poetów tego pokolenia”.

Bingham powiedział także LA Times, że widzowie mogą spodziewać się więcej Walkera w sezonie 5 tego hitu.

Czy ten post był pomocny?