Skip to content

Jak Dwayne Johnson uhonorował kiedyś Paula Walkera podczas tygodnia rekinów?

16 de sierpień de 2022
l intro 1660622890

Dwayne Johnson uśmiechający się do Comic-Con

Trudno myśleć o filmach „Szybcy i wściekli” bez oglądania twarzy Vin Diesela i nieżyjącego już Paula Walkera. Jak każdy fan wie, Diesel i Walker rozpoczęli to wszystko w 2001 roku od „Szybcy i wściekli”, który był mieszaną torbą dla krytyków i fanów (poprzez Rotten Tomatoes). Jednak Universal Pictures zdecydowało się kontynuować serię, prawdopodobnie dlatego, że w momencie premiery zarobił ponad 207 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie 38 milionów dolarów (za pośrednictwem Box Office Mojo). Od tego czasu „Fast Family” rozrosła się wykładniczo, a w zespole pojawiło się wielu nowych członków.

Rodzina zaczynała od Dominica Toretto (Vin Diesel), Mii Toretto (Jordana Brewster), Briana O’Connera (Paul Walker) i Letty Ortiz (Michelle Rodriguez). Do czasu, gdy „Furious 7” pojawił się w 2015 roku, w zespole znaleźli się Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Gisele Yashar (Gal Gadot) i nowsze dodatki Eleny Neves (Elsa Pataky) i Ramsey ( Nathalie Emmanuel). Oczywiście byłoby to kompletne bez Luke’a Hobbsa (Dwayne Johnson). Johnson po raz pierwszy pojawił się w „Fast Five” jako postać, aż ostatecznie otrzymał film spinoff w „Hobbs & Shaw” w 2019 roku wraz z Deckardem Shawem Jasona Stathama.

Walker zginął tragicznie w wypadku samochodowym podczas kręcenia filmu „Furious 7”, z którym od tego czasu borykała się obsada filmu. Chociaż Diesel poprosił Johnsona o powrót do franczyzy na cześć Walkera po ich sporze, Johnson nadal odmawia. Jednak raz jeszcze uhonorował Walkera kilka lat temu podczas Tygodnia Rekinów Discovery.

Dwayne Johnson użył swojego wstępu do Shark Week, aby wspomnieć o miłości Paula Walkera do życia morskiego

W 2014 roku, zanim „Furious 7” trafił do kin i niecały rok po śmierci Paula Walkera w listopadzie 2013 roku (za pośrednictwem The Hollywood Reporter), Dwayne Johnson podjął próbę publicznego uhonorowania swojej partnerki. Podczas kręcenia wstępów do Shark Week Johnson zwrócił uwagę na to, aby część jego przemówienia omawiała wpływ Walkera i pasję do życia morskiego (za pośrednictwem E! Online). Johnson opublikował to przemówienie na Instagramie, gdzie napis głosił:[I] Został przeniesiony do nakręcenia tego wyjątkowego wstępu do jednej z ostatnich misji Paula Walkera dotyczących ochrony rekinów i mórz. #DiscoveryChannel #SharkWeek #ProtectingThatWhichILove #MissYouBrotherPaul”. W filmie Johnson wyjaśnił, że Walker był wspaniałym człowiekiem, ojcem i przyjacielem. Był jednak również orędownikiem ochrony rekinów i mórz.

Od tego czasu Johnson ponownie uhonorował swoją gwiazdę w swoje urodziny w kolejnym poście na Instagramie 12 września 2019 r., Chociaż zauważył, że zwykle lubi zachować prywatność swojego związku z Walkerem. Podpis omawiał, w jaki sposób on i Walker związali się z byciem ojcem dla swoich córek, i że czuł się zmuszony do napisania o nim, biorąc pod uwagę wypadek samochodowy, który prawie pochłonął śmierć innego przyjaciela aktora i komika Kevina Harta, według Entertainment Weekly.

Ponieważ Johnson wciąż odmawia powrotu do filmów z serii „Szybcy i wściekli” z powodu Vin Diesela, jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie zobaczymy go jako Luke’a Hobbsa, chociaż dyskutowano o kontynuacji „Hobbs & Shaw”.

Czy ten post był pomocny?