Skip to content

Rozdzierający serce synowie anarchii, którego nigdy nie zobaczymy

1 de luty de 2023
l intro 1675236990

Jax wygląda poważnie

„Synowie anarchii” są prawdopodobnie najbardziej znani ze swoich fascynujących, złożonych moralnie postaci i zamiłowania do szokującej przemocy. Wyświetlany przez siedem sezonów w FX, „Sons of Anarchy” to przede wszystkim dramat kryminalny skupiający się na gangu motocyklowym SAMCRO i skupiający się na wiceprezesie grupy, Jacksonie „Jaxie” Tellerze (Charlie Hunnam). Przez cały program Teller radzi sobie ze swoimi sprzecznymi uczuciami co do przyszłości klubu, popełniając coraz więcej aktów przemocy, aby chronić siebie i swoją rodzinę.

Jednak oprócz tego, że jest to serial kryminalny skupiający się na postaciach dopuszczających się moralnie wątpliwej przemocy, „Synowie anarchii” mają również wiele elementów tragicznych. Wielu zauważyło jego podobieństwa do klasycznej sztuki Williama Szekspira „Hamlet”, w tym sam twórca Kurt Sutter (za PopCulture). Przy takim poziomie tragedii wielu głównych bohaterów zostało zabitych w rozdzierający serce sposób, co mocno odbiło się na widzach. Jest jednak jedno szczególne ujęcie krytycznej sceny w serialu, którego fani nigdy nie powiedzą, a powód tego jest prawie tak samo smutny jak sama scena.

Scena konfrontacji z Juice była pierwotnie znacznie bardziej emocjonalna

Podczas spotkania z Vanity Fair w październiku 2022 roku Charlie Hunnam przedstawił kilka kluczowych informacji zza kulis niektórych ze swoich najsłynniejszych ról, w tym główną rolę w „Synach anarchii”. Mówiąc o serialu, Hunnam ujawnia kilka potencjalnie bolesnych wiadomości dla widzów: scena konfrontacji między Juanem-Carlosem „Juice” Ortizem (Theo Rossi) i Jaxem w odcinku 7 sezonu „Suits of Woe” miała mieć znacznie bardziej oryginalny wziąć, ale ponieważ kamera faktycznie nie nagrywała, musieli zrobić scenę ponownie.

„Więc wszystko ustawiliśmy i coś się wydarzyło w pokoju, w którym życie stało się tym, co się działo” – powiedział Hunnam. „Jakbyśmy naprawdę byli w tym pokoju. To naprawdę przydarzyło się nam. Po prostu się załamałem i zacząłem niepocieszony płacz i rodzaj przemocy wobec mojego faceta. I było naprawdę dobrze. Było lepiej, niż mogłem kiedykolwiek mieć nadzieję miał być. Peter Weller reżyserował odcinek, wszedł i powiedział: „Nie wiem, co to było, ale to była najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. To podsumowanie; nie kręcimy tego ponownie .’” Niestety, operator Paul Maibaum musiał poinformować zespół, że kamera się nie obraca, a wszystko to z przerażoną miną.

Hunnam nadal wydaje się rozczarowany, że oryginalna wersja sceny nie została wykorzystana, ale przyznaje również, że produkt końcowy jest nadal całkiem niezły. Mimo to jest więcej niż trochę smutne, że fani serii nie mogli zobaczyć tej wersji, ale błędy techniczne są częścią każdej branży, zwłaszcza Hollywood, gdzie duże poleganie na elektronice jest tylko częścią koncertu.

Czy ten post był pomocny?