Skip to content
TV

Robbie Thompson rozmawia o pracy nad Winchesterami z Jensenem Acklesem i obsadą – ekskluzywny wywiad

18 de październik de 2022
l intro 1666106263

Robbie Thompson uśmiecha się

Po 15 sezonach posiadania „Supernatural” na antenie, dla fanów po zakończeniu serialu było to całkiem spore dostosowanie. Jednak Jensen i Danneel Ackles wypełniają pustkę obok scenarzysty i producenta wykonawczego „Supernatural” Robbiego Thompsona. Razem trio stworzyło spinoff „The Winchesters”, który jest kroniką młodej historii miłosnej między Mary (Meg Donnelly) i Johnem Winchesterem (Drake Rodger). Ackleses pełnią rolę producentów wykonawczych serialu, podczas gdy Thompson przejął rolę showrunnera, częstego scenarzysty i EPki.

Po tym, jak Thompson opuścił „Supernatural” w sezonie 11, wyprodukował serial „Przeklęty” na Netflix, zanim wrócił do swoich korzeni z „The Winchesters”. I podczas gdy Jensen Ackles opowiada o serialu jako Dean Winchester – a nawet ma epizod w pilocie – on i Thompson ściśle współpracują nad całością i kwestiami Deana. Mając na czele tych facetów, nie ma wątpliwości, że spinoff uhonoruje oryginalną serię w sercach, epizodach i przerażających historiach.

CW zaprosiło Loopera do pokoju prasowego „Winchesters” na nowojorskim Comic Con, gdzie rozmawialiśmy wyłącznie z Robbiem Thompsonem o jego przejściu od pracy nad „Supernatural” do pracy nad „The Winchesters” z Jensenem Acklesem. gwiazdorska obsada nowego programu.

Niuanse Mary Winchester

Wyprodukowałeś dwa odcinki „Supernatural” w sezonie 12. „Supernatural” zatytułowane „Alpha i Omega” oraz „Celebrating the Life of Asa Fox”. W jaki sposób praca nad tymi odcinkami w 2016 roku pomogła ukształtować twoją wizję powtórzenia Marii przez Meg?

Niestety, w tym momencie odszedłem z „Supernatural”. Nie było mnie w sezonie 11. Jednak powiem ci, że kiedy wyjeżdżałem, wychodziłem za drzwi i pomyślałem: „O rany, jestem teraz taki przybity”, ponieważ wiedziałem, że byli przynosząc Sam [Smith] Powrót do tych odcinków i całego biegu w tym sezonie.

Myślę, że zarówno Sam, jak i Amy [Gumenick]występ[s] jak ta postać [are] naprawdę kultowy. Mary jest jedną z moich ulubionych postaci, ponieważ jest skomplikowana i bogata. W szczególności Sam był aktorem, z którym chciałem pracować. Byłem zmartwiony wyjazdem, ale to był dla mnie właściwy czas.

Jednak jej występ, od pilota do ujawnienia, pokazuje, kim ona jest, a następnie podczas prowadzenia badań i oglądania odcinków, o których mówisz, wydawało się, że jest więcej historii do opowiedzenia. I nie mogłam mieć lepszej partnerki do tańca niż Meg Donnelly.

Jest tak zainwestowana. Jest taka kreatywna. Ma tak ciekawe spojrzenie na postać, że… nie mogę się doczekać. Ktoś zapytał mnie, czym jestem najbardziej podekscytowany. Nie mogę się doczekać, aż ludzie nie tylko poznają swoje wersje tych postaci, ale także tę obsadę. To są naprawdę wyjątkowe dzieciaki. Naprawdę wyjątkowy.

IMDb mnie okłamał. [Laughs]

W porządku. Przeszliśmy przez to.

Jensen Ackles najlepiej zna Deana Winchestera

Dean Winchester wsparty na Baby

Jak wyglądało przejście od producenta i scenarzysty postaci Jensena, Deana, do tworzenia tej historii razem z nim? W jaki sposób jego głęboka wiedza i pasja do swojej postaci i tego świata ulepszyły opowieść jako całość?

To niesamowite. Pracowaliśmy razem nad „Supernatural”, ale Jensen jako partner kreatywny… Siedziałem tam, pisząc pilota i pomyślałem: „Co by powiedział Dean?”. A ja pomyślałem: „Chyba mogę po prostu napisać do Deana”. I pisałbym do niego.

Wszystkie głosy, ja przepuszczę, scenarzyści przepuszczą, a potem on i ja omówimy, a potem zmienimy. On po prostu to robi. Następnie wykonuje ostatnie przejście w studiu nagraniowym. To jest część, nad którą prawdopodobnie spędzam najwięcej czasu, chociaż to krótka sprawa. Staramy się zachować to jako lekki akcent.

Jest niesamowitym partnerem. Co mam mu powiedzieć? „Och, Dean by tego nie powiedział”? Zna Deana lepiej niż ktokolwiek inny. Posiadanie takiego partnera jest niesamowite, po prostu niesamowite.

Czy możesz wymyślić coś konkretnego, co poprawił lub odmówił?

Nigdy nie było nie. Jensen jest osobą kreatywną „tak i”. W języku zawsze coś jest. Robił to, kiedy pracowaliśmy razem nad serialem. Zmiażdżył kilka rzeczy, a może zmieni sformułowanie.

Jak tylko zaczyna grać żwirowy głos, to szaleństwo. Wysłał mi tymczasowe nagranie jednego z pierwszych szkiców tej rzeczy i wprowadził pewne zmiany podczas nagrywania. On [was] nagrywając to na swoim iPhonie w Meksyku, wysłał mi to i dostałem gęsiej skórki. Bo kiedy rozmawiasz z nim przez telefon, to jest Jensen, a potem nagle jest w moich słuchawkach jako Dean i mówisz: „O mój Boże”. To, co robi, jest niematerialne, ale jest naprawdę niesamowite. To naprawdę niesamowite.

Odlew, za który można umrzeć na suficie

John, Mary, Carlos i Latika w Winchesterach

Co było najbardziej satysfakcjonującym lub najtrudniejszym aspektem podjęcia? [on] Tej serii? Co powiedziałbyś fanom, którzy wahają się przed zagłębieniem się w tę konkretną fabułę?

Powiedziałbym fanom, że byłem tak samo niezdecydowany jak oni, kiedy mi to zaproponowano, bez pytania, ponieważ to było przerażające. Ale to też było ekscytujące. Najwięcej radości sprawiło mi to, na co zachęciłbym fanów do otwarcia serc: ta obsada.

Ta obsada jest niesamowita: Meg [Donnelly]Drake [Rodger]Jojo [Fleites]Nida [Khurshid]Bianca [Kajlich]Demetria [McKinney]. Mamy niesamowitą, niesamowitą grupę wykonawców, którzy wszyscy byli niesamowici. Spotykamy się raz w tygodniu. Staramy się Zoomować, rozmawiać ze sobą, rozmawiać o tym gdzie [each] charakter idzie i wszystko. Nie mogli być lepszymi partnerami. Jestem naprawdę podekscytowany tym, że ludzie poznają ich wersje tych postaci, ale także ich poznanie.

Nowe odcinki „The Winchesters” emitowane są we wtorki na CW, a odcinki są transmitowane na stronie następnego dnia.

Ten wywiad został zredagowany dla jasności.

Czy ten post był pomocny?