Skip to content
TV

Reżyserka Kat Coiro wspomina, dlaczego musiała namówić Jameelę Jamil, by zagrała w She-Hulk Villain Titania – Exclusive

18 de sierpień de 2022
l intro 1660855667

Jameela Jamil jako Titania nosząca brokatowy makijaż

Jeśli „The Good Place” czegoś nas nauczyło, to tego, że Jameela Jamil jest piekielnie szykowną influencerką. Teraz wyobraźcie sobie Tahani wzmocnionego do 11 kopnięciem superbohatera, a my mamy Titanię, postać Jameeli Jamil z „She-Hulk: Attorney at Law”. Oprócz nieskazitelnego, błyszczącego wyglądu, który serwuje, Titania ma całkiem niezły cios – wystarczająco silny, by dać She-Hulk (Tatiana Maslany) szansę na jej pieniądze.

Jamil i reżyserka „She-Hulk” Kat Coiro po raz pierwszy pracowali razem nad filmem Coiro „Wyjdź za mnie” z Owenem Wilsonem i Jennifer Lopez w rolach głównych. Chociaż Jamil odegrała tylko niewielką rolę, jej gwiezdny występ wystarczył, by złapać Coiro, który od razu wiedział, że musi zaangażować Jamila do „She-Hulk”, gdy nadarzy się okazja.

Podczas ekskluzywnego wywiadu z Looperem Coiro ujawnił, dlaczego Jamil wahał się przed przyjęciem roli MCU, dlaczego Jamil był idealną osobą do tej roli i co wniosła do tego doświadczenia.

Super influencer

Omawiając, dlaczego Jameela Jamil była idealną osobą do grania w Tytanię, Kat Coiro powiedziała: „Właściwie obsadziłam Jameelę w moim filmie „Wyjdź za mnie” w bardzo małej części. faktycznie odpadła, ponieważ jest taka większa niż życie, a jej obecność i jej charyzma [are] prawie nadludzki”. Coiro od razu wiedział, że Jamil jest odpowiedni do tej roli, dodając: „Kiedy zobaczyłem rolę Titanii, wiedziałem, że nie ma nikogo innego”.

Podczas gdy większość aktorów wskakiwała do MCU bez zadawania pytań, Jamil miał pewne zrozumiałe zastrzeżenia dotyczące dołączenia do franczyzy. „Musiałem ją trochę namówić, ponieważ z jakiegoś powodu nie czuła, że ​​powinna być częścią MCU” – wyjaśnił Coiro. „Bała się podejmować działania, ale tak naprawdę nie ma nikogo innego, kto mógłby zagrać tego influencera w mediach społecznościowych, zrozumieć to na podstawowym poziomie, ale jednocześnie był całkowicie chętny do żartowania z tego w tym samym czasie”. Oczywiście Jamil była absolutnie właściwym wyborem i jest fenomenalna w tej roli – od osobowości po sekwencje akcji.

Nowe odcinki „She-Hulk” transmitowane są w czwartki na Disney+.

Czy ten post był pomocny?