Skip to content

Radio Silence Universal Monster Thriller dodaje Angus Cloud, Kathryn Newton i Will Catlett; Zestawy wydania wiosna 2024 r

12 de maj de 2023
angus cloud

Kathryn Newton, Angus Cloud i Will Catlett zostali wybrani do niezatytułowanego thrillera o potworach Universal Pictures z Radio Silence. Zdjęcie zostało ustawione na 19 kwietnia 2024 r.

Trio dołącza do Melissy Barrera, Alishy Weir, Dana Stevensa i Kevina Duranda w thrillerze. Radio Silence tworzą Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. Chad Villella produkuje wraz z Williamem Sherakiem, Paulem Neinsteinem i Jamesem Vanderbiltem w Project X Entertainment. Scenariusz napisał Stephen Sheilds, z poprawkami Guya Busicka.

W duchu ostatnich filmów Uni, takich jak Niewidzialny człowiek I Renfieldaten niezatytułowany thriller o potworach zapewnia wyjątkowe podejście do legendarnej wiedzy o potworach i reprezentuje świeży, nowy kierunek dla tych klasycznych postaci.

Tripp Vinson będzie również producentem z Radio Silence i Project X, którzy niedawno odnieśli sukces za 169 milionów dolarów na całym świecie. Krzyk VI wyreżyserował Bettinelli-Olpin & Gillett, wyprodukował Project X i wyprodukował Villella w Radio Silence. Współautorem jest Vanderbilt z Project X. Krzyk VI ustanowił rekord otwarcia franczyzy na otwarciu. Zespoły współpracowały również przy 2022 roku Krzyk który ożywił Krzyk franczyzowa.

Newtona można ostatnio zobaczyć w Marvel’s Ant-Man i Osa: Quantumania, w którym występuje jako Cassie Lang u boku Paula Rudda. Właśnie zakończyła również produkcję filmu Focus Feature, Lisa Frankenstein zeszłej jesieni u boku Cole’a Sprouse’a. Aktorkę można również postrzegać jako liderkę Amazona Mapa małych doskonałych rzeczy. W 2020 roku zagrała główną rolę kobiecą u boku Vince’a Vaughna w Universal’s Zakręcony. Wcześniej Newton zagrał m.in Pokemon Detektyw Pikachu dla Legendary, Netflix SpołecznośćI Blokery dla Universal, która była najlepiej zarabiającą komedią z kategorią R w 2018 roku. Pracowała z Jean-Marc Vallee i Andreą Arnold w Wielkie kłamstewkaMartin McDonagh w Trzy billboardy za Ebbing MissouriPeter Hedges w Powrót Benai Greta Gerwig w Pani Ptak. Aktorka jest reprezentowana przez WME, Entertainment 360; Hansen, Jacobson, Teller, Hoberman, Newman, Warren, Richman, Rush, Kaller, Gellman, Meigs & Fox.

Cloud występuje jako „Fezco” w nagrodzonym Emmy serialu HBO, Euforia, który powróci z trzecim sezonem w 2024 roku. Cloud niedawno zakończył zdjęcia do filmu Ryana Flecka i Anny Boden, dziwaczne opowieści, dla eOne i Macro; będzie widziany w roli drugoplanowej z Benem Mendelsohnem, Pedro Pascalem, Jayem Ellisem i Jackiem Championem w rolach głównych. Akcja filmu, której akcja toczy się w Oakland w 1987 roku, (zainspirowany doświadczeniami Flecka dorastającego w rejonie zatoki) składa się z czterech powiązanych ze sobą historii, z których każda przedstawia odrębne postacie, miejsca z prawdziwego życia i godne uwagi wydarzenia historyczne (niektóre prawdziwe, niektóre wyimaginowane). Cloud zagrał także główne role w niezależnym filmie fabularnym Dana Browna, Twój szczęśliwy dzień, i Ethana Bergera Linia u boku Alexa Wolffa, Halle Bailey, Johna Malkovicha i innych. W 2021 roku był postrzegany jako „Walker” w niezależnym filmie Mikeya Alfreda Północne Hollywood u boku Mirandy Cosgrove, Nico Haragi i Vince’a Vaughna. Cloud jest reprezentowany przez UTA, Sama Lutfi i Jamiego Afifi z Afifi Law.

Catlett może być obecnie postrzegany jako jedna z gwiazd Focus Features Tysiąc i jedenktóry zdobył Wielką Nagrodę Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2023 roku, a następnie będzie regularnie oglądany w serialu Apple, Konstelacja. Inne kredyty obejmują limitowaną serię Netflix, Prawdziwa historia, który przyniósł mu nominację do nagrody NAACP Image Award, film fabularny HBO Max, Urok królów miasta, i HBO Kraj Lovecrafta. Catlett jest reprezentowany przez A3 Artists Agency i Sugar23.

Jay Polidoro, Holly Goline, Kelly Cannon i Jacqueline Garell nadzorują projekt w imieniu studia.

Czy ten post był pomocny?