Skip to content
TV

Nieoczekiwany sposób, w jaki wykorzystano chmurę Angus Euphoria, by zagrać w Fezco

15 de sierpień de 2022
l intro 1660356589

Angus Cloud uśmiecha się

W 2019 roku na HBO miał premierę serial dla nastolatków „Euphoria”. Po swoim debiucie program szybko stał się znany z surowej i ostentacyjnej reprezentacji dorastania. Skoncentrowana na emocjonalnych wzlotach i upadkach dorastania, seria przedstawia podstawową grupę postaci, które muszą stawić czoła wielu trudnym problemom, w tym zastraszaniu, uzależnieniom i nadużyciom w związku. Jak zauważył krytyk NPR Eric Deggans: „Te historie i kilka innych są opowiadane z odważnym, wyraźnym polotem, zmuszając widza do zmierzenia się z brutalną rzeczywistością bólu każdej postaci, wraz z ich przejmującymi emocjami”.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów fani dowiedzieli się więcej o wewnętrznej pracy obsady zespołu i odgrywanych przez nich rolach. W sezonie 2 narracja ujawniła szczegółowe historie wielu postaci, w tym Fezco (Angus Cloud). Fezco, sympatyczny, ale skomplikowany młody człowiek, wszedł w świat handlu narkotykami w młodym wieku. Kiedy znalazł się pod opieką babci, został przeszkolony w handlu, aby związać koniec z końcem. Od tego czasu, pomimo swoich zastrzeżeń, nadal sprzedaje narkotyki, aby zadbać o swoją rodzinę. Fezco, łagodny i cichy sojusznik, z trudem pomaga swoim przyjaciołom, pracując w tak niebezpiecznym biznesie. Z biegiem czasu wizerunek Fezco przez Cloud zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. Jak zauważył jeden z recenzentów sezonu 2, ”[H]Staliśmy się w tym roku sercem serii” (via GQ).

Warto jednak zauważyć, że „Euphoria” to pierwszy duży projekt, do którego Cloud dołączył w Hollywood. W rzeczywistości, jak ujawnił sam Cloud, jego start w branży był z pewnością jedyny w swoim rodzaju.

Chmura została zbadana podczas spaceru po Nowym Jorku

Przed przesłuchaniem do „Euphoria” Cloud przez dwa lata mieszkał w Nowym Jorku. W tamtym czasie pracował przede wszystkim jako serwer w branży restauracyjnej. Podczas wywiadu z GQ, Cloud ujawnił, że przedstawiciel castingu zatrzymał go, gdy szedł ulicą Manhattanu. Po zaproszeniu go na przesłuchanie do nadchodzącego serialu telewizyjnego Cloud opisał swoje wahanie dotyczące ważności interakcji. „Byłem zdezorientowany i nie chciałem podawać jej swojego numeru telefonu” – wyjaśnił. „Myślałem, że to oszustwo”.

W końcu jednak Cloud zgodził się wziąć udział w spotkaniu — a jego wielokrotne lektury „Euforia” wydawały się opłacać. Obsadzony za swoją autentyczność, aktor ostatecznie przeniósł się do Los Angeles, aby rozpocząć zdjęcia do serialu. W tym samym czasie Cloud powiedział, że na początku zmagał się z nerwami, szczególnie dlatego, że nigdy wcześniej nie działał. Zauważył: „Próbowałem wyglądać normalnie, zrelaksowany i wyluzowany… Ale w środku jestem jak” Nie wiem, co robię. Dlaczego mnie tu przyprowadzili? Powinni dostałem prawdziwego aktora do tej pracy”.

Jednak zaangażowanie Clouda w tę rolę najwyraźniej przysporzyło mu wielu fanów, szczególnie w świetle rozwijającego się romansu Fezco z Lexi Howard Maude Apatow (via Grazia Magazine). Po wielu mediach, które martwią się możliwą śmiercią jego postaci, widzowie są zarówno podekscytowani, jak i zaniepokojeni tym, jak Fezco radzi sobie w sezonie 3.

Czy ten post był pomocny?