Skip to content
TV

Przemówienie Deeksa na temat NCIS: Los Angeles, które wielce przemówiło do Erica Christiana Olsena

16 de październik de 2022
l intro 1665448793

Eric Christian Olsen na premierze

„NCIS: Los Angeles” właśnie miało swoją premierę 14. sezonu, „Game of Drones”, po ogłoszeniu, że serial powróci w marcu (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Dużo tego samego zespołu, który znamy od lat, wróciło. Premierowy odcinek śledzi zespół, który zajmuje się sprawą zamachu bombowego w wojskowej kwaterze dronów. Callen (Chris O’Donnell) i Hollace Kilbride (Gerald McRaney) śledzą własną operację poboczną w tym samym czasie, gdy w Syrii zostaje odkryte ciało, które pasuje do pseudonimu Henrietty „Hetty” Lange (Linda Hunt). Część odcinka obejmuje również Kensi Blye (Daniela Ruah) i Marty Deeks (Eric Christian Olsen) żyjących z adoptowaną córką Rosą (Natalia del Riego).

Deeks i Kensi mieli powolny związek przez cały czas trwania NCIS: LA, co wzbudziło kontrowersje wśród fanów (przez Reddit). We wczesnych sezonach serialu Kensi sprawiał wrażenie, jakby nigdy nie byli razem – chociaż w odcinku 10 sezonu „Till Death Do Us Part” byli szczęśliwym małżeństwem. Deeks miał wiele znaczących doświadczeń w serialu. Kiedy był młody, spotkał się z nadużyciami ze strony ojca, a nawet prawie umarł po postrzeleniu w klatkę piersiową w sezonie 2.

Jednak przez wszystkie próby i niepokoje Deeksa w „NCIS: Los Angeles” Olsen ujawnił, że jedna przemowa, którą wygłosił jego bohater, bardzo odbiła się na nim w trakcie 12. sezonu.

Przemówienie Deeksa o swoim czasie z LAPD jest ulubioną przemową Olsena

Rozmawiając z ET Canada w listopadzie 2020 r. o 12. sezonie „NCIS: Los Angeles”, Eric Christian Olsen ujawnił moment, w którym najbardziej szanował swoją postać Marty’ego Deeksa. „Deeks wygłosił przemówienie, gdy mówił o celu i, jak rozumie, rozmawiają o jego czasie w LAPD” – powiedział Olsen. „Deeks mówi:” Czy żałujesz tego, że znasz tych wszystkich ludzi i nie masz wielu fanów?” Olsen kontynuował, że jego postać wyjaśnia, że ​​wywołał korupcję w departamencie policji a nawet jego partnera. „To jego fabuła… rodzaj katastrofalnych relacji, jakie miał z LAPD, wynika z tego, że wypowiadał się przeciwko ludziom, którzy byli skorumpowani” – wyjaśnił. Olsen zauważył, że nie zajmuje stanowiska politycznego, ale Deeks pokazał, że jest gotów stanąć w obronie tego, co słuszne – co rezonuje z Olsenem.

To przemówienie ma miejsce w sezonie 12, odcinku 7 zatytułowanym „Zaległy”, kiedy Deeks jest gościem w Federalnym Centrum Szkolenia Egzekwowania Prawa (FLETC). To był szczególnie poważny moment dla postaci, ponieważ Deeks często działa jako komiczna ulga w bardzo intensywnych sytuacjach, w których pojawia się „NCIS: LA”. Możliwe, że mogliśmy zobaczyć więcej tej powagi w sezonie 14, gdy Deeks jest teraz ojcem . Sezon 14, odcinek 2 „NCIS: LA” zostanie wyemitowany na antenie CBS o godz. 10/9 w niedzielę 16 października.

Czy ten post był pomocny?