Skip to content
TV

Projekt Bizarro DC Kevina Smitha nie odleci w Warner Bros.

7 de sierpień de 2022
l intro 1659896050

Kevin Smith uśmiechający się na czerwonym dywanie

Fuzja Warner Bros. i Discovery miała spory udział ofiar, a kilka najbardziej szokujących odwołań było jednymi z najpotężniejszych superbohaterów, jakie ma do zaoferowania uniwersum DC Comics.

Niektórzy fani DC byli niewątpliwie zniechęceni, gdy dowiedzieli się, że topór dyrektora generalnego Warner Bros. Discovery, Davida Zaslava, wyciął film „Wonder Twins”, zanim naprawdę się zaczął. Zaledwie trzy miesiące po oświetleniu projektu na zielono, kierownictwo wyłączyło całą operację (przez Variety). W filmie zobaczylibyśmy, jak KJ Apa prowadząca „Riverdale” i aktorkę „1883” Isabel May wcielą się w tytułowych bohaterów komiksu.

Co więcej, najbardziej niepokojąca jak dotąd ofiara stała się widoczna 2 sierpnia, kiedy New York Post doniósł, że „Batgirl”, film o wartości 90 milionów dolarów, którego premiera miała zostać wyemitowana w HBO Max, został po prostu anulowany. Pomimo faktu, że kręcenie filmu prowadzonego przez Leslie Grace zakończyło się w marcu, anulowanie niestety oznacza, że ​​większość materiału prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Warto zauważyć, że „Wonder Twins” i „Batgirl” nie są osamotnione w ostatnim szeregu odwołań DC. Niezależny filmowiec i guru nerd Kevin Smith, znany ze swojej pracy przy filmach „Clerks” i „Jay and Silent Bob”, również parał się światem DC, pracując nad odcinkami Arrowverse, takimi jak „The Flash” i ” Super dziewczyna.” Najwyraźniej został skonfigurowany do innego projektu, który skupiałby się na złoczyńcy Supermana Bizarro, który nie wydaje się już być na porządku dziennym.

Kevin Smith był współautorem odcinka Bizarro dla DC’s Strange Adventures

W 2019 roku Variety poinformowało, że Greg Berlanti, twórca większości Arrowverse CW, wyprodukuje serię antologii zatytułowaną „Strange Adventures”. Niestety, słowo o projekcie, który skupiałby się na niejasnych postaciach z DC Comics, było zauważalnie milczące od czasu tego ogłoszenia.

Niestety, możemy mieć teraz całkiem niezłą wskazówkę, dlaczego. Podczas odcinka hollywoodzkiego Babble-on Kevin Smith ujawnił, że napisał odcinek planowanej serii z Ericiem Carrasco, w którym Bizarro, czarny charakter z Supermana, umieściłby z przodu i na środku, wraz z innymi klasycznymi postaciami, takimi jak Perry White i Jimmy Olsen. Odcinek opowiadałby historię pochodzenia biegunowego przeciwieństwa Człowieka ze Stali, ale to nie jest nawet najbardziej ekscytująca część.

Smith powiedział: „Opowiadam ci to wszystko i całą historię tylko po to, aby powiedzieć ci, że osoba, która jest – nie zamknęliśmy jej, nie była podpisana kontraktem – ale osoba, którą ścigaliśmy, by zagrać naszą Bizarro to Nicolas Cage. Cage jest znany ze swojej intensywności i umiejętności ożywiania dzikich postaci, więc granie złoczyńcy, takiego jak Bizarro, mogłoby być idealnym rozwiązaniem. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy nazwisko Cage’a jest związane z anulowanym tytułem DC. Zdobywca Oscara został kiedyś wybrany do roli ostatniego syna Kryptona w filmie Tima Burtona „Superman Lives”.

Niestety, nie wydaje się, by którykolwiek z projektów miał wielką nadzieję, że kiedykolwiek ruszy z miejsca. Podczas swojej niedawnej dyskusji Smith potwierdził, że projekt jest martwy i ubolewał nad pozornym nowym kierunkiem projektów DC w Warner Bros. Discovery. Smith powiedział: „Wydaje mi się, że kiedyś była dla mnie bardzo obiecująca przyszłość … materiałów DC na HBO Max [is] odszedł.”

Czy ten post był pomocny?