Skip to content
TV

Prawo i porządek: fani SVU są wstrząśnięci szokującym wyznaniem Olivii Benslera w 24. sezonie, odcinek 9

9 de grudzień de 2022
l intro 1670605927

Olivia Benson z Law & Order: SVU patrzy z boku

„Prawo i porządek: SVU”, sezon 24, odcinek 9, ma wiele do omówienia. Odcinek zatytułowany „And a Trauma in a Pear Tree” oznacza pożegnanie Kelli Giddish z serialem, gdy jej postać Amanda Rollins w końcu wiąże węzeł z partnerem Sonnym Carisi Jr. (Peter Scanavino) i postanawia spędzić swoje dni z SVU za nią zespół. Jednak nie wcześniej niż Rollins wybiera się na ostatnią przejażdżkę z Olivią Benson (Mariska Hargitay), aby chronić swojego adoptowanego syna, który potencjalnie znalazł się w niebezpiecznej sytuacji. Co więcej, w tym odcinku Benson nieoczekiwanie przyznaje się do winy na temat swojego byłego partnera, Elliota Stablera (Christopher Meloni).

Jak widać zwłaszcza we wcześniejszych sezonach „Prawa i porządku: SVU”, w stosunkach Bensona i Stablera prawie zawsze było trochę napięcia – wskazówki, że duet mógłby być czymś więcej, gdyby ich życie osobiste i zawodowe nie było tak skomplikowany. Oczywiście od jakiegoś czasu niewiele na ten temat powiedziano otwarcie i chociaż Stabler pojawia się teraz jako główna bohaterka siostrzanego serialu „Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana”, para nadal jest bliskimi przyjaciółmi. Jednak wyznanie Bensona sugeruje, że może nadejść poważna zmiana status quo, a fani już brzęczą.

Czy w Benson and Stabler w końcu wisi w powietrzu miłość?

Zanim Rollins pożegna się po raz ostatni w „Law & Order: SVU”, wypije drinka z Bensonem. Oficer dowodzący staje się zaskakująco szczery podczas ich rozmowy, ujawniając, że czuła, że ​​Stabler jest jej „domem” i że śmierć jego żony Kathy wzbudziła w niej skomplikowane uczucia dotyczące jej byłego partnera.

To stosunkowo rzadka okazja, aby zobaczyć, jak Benson mówi o swoich prywatnych uczuciach, nie mówiąc już o jej złożonej dynamice ze Stablerem. W związku z tym wielu fanów było zszokowanych i zachwyconych tą sceną. „CZY PO PROSTU MIAŁEM HALUCYNATY, PONIEWAŻ OLIVIA BENSON WŁAŚNIE WYZNAŁA SWOJE UCZUCIA DO STABLERA” @booksofcass tweetował. „MOGŁABYM ZWRÓCIĆ!!!!!!” Nawet niektórzy widzowie, którzy nie byli tak ciepło nastawieni do innych elementów odcinka, uznali wyznanie za jasny punkt i świetny moment Bensona. „Ten absurdalny odcinek jest tego wart, by wyznać pijanemu „Kocham Stablera”” — skomentował u/throwawaytostay112 w poście na Reddicie.

Sprawy mogą się ponownie rozgrzać dla Bensona i Stablera. Zaledwie kilka tygodni przed premierą odcinka „SVU”, w odcinku „Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana” sam Stabler przyznał się po pijanemu, że jest w kimś zakochany. Podczas gdy publiczność nie dowiaduje się, kim dokładnie jest ta osoba, fani są prawie pewni, że mówi o Bensonie (przez Today). W każdym razie byłby to zbieg okoliczności, gdyby obaj członkowie tej chorej na serce pary wyznali sobie miłość po pijanemu w odstępie zaledwie kilku tygodni.

Czy ten post był pomocny?