Skip to content
TV

Prawo i porządek: fani przestępczości zorganizowanej coraz bardziej lubią dynamikę Stablera i Jeta w trzecim sezonie

29 de październik de 2022
l intro 1667018963

Stabilniejszy wygląda intensywnie

Seria „Prawo i porządek” nigdy nie unikała ohydnych i kryminalnych czynów, co prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego franczyza była na falach radiowych tak długo i dlaczego było tak wiele spin-offów. Elliot Stabler (Christopher Meloni) odcisnął swoje piętno w kilku sezonach „Law & Order: SVU”, gdzie znany jest ze swojej szorstkiej postawy i chęci naginania prawa podczas aresztowania i przesłuchiwania podejrzanych. Nie trzeba dodawać, chociaż czasami angażuje się w pewne moralnie szare działania, trudno zaprzeczyć wynikom Stablera.

Nazywając spin-off show „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana” swoim obecnym domem, Stabler ma kilku nowych współpracowników w swojej strefie wpływów, a jednym z nich jest Jet Slootmaekers (Ainsley Seiger). Technologicznie bystry i prawie tak szorstki jak Stabler, Jet jest hakerem, który zostaje zwerbowany do NYPD na polecenie Stablera. Jet często odgrywa kluczową rolę w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów związanych z komputerami, z którymi zespół może się zetknąć, a wraz z postępem programu, podobnie jak interakcje między Stablerem i Jetem. Ich związek jest podobny do relacji ojca i córki, a Stabler pokazuje swoją zaciekłą opiekuńczą postawę, jeśli chodzi o samopoczucie Jeta. Wydaje się jednak, że ta rosnąca przyjaźń między Stablerem i Jetem zaczyna być zauważana przez fanów serialu, którzy zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje opinie.

Fani kochają opiekuńczość Stablera wobec Jet

Teraz, gdy premiera 3 sezonu „Prawo i porządek: Zorganizowana przestępczość”, odcinek 5, miała premierę, fani serialu widzieli, jak Stabler jest bardzo opiekuńczy wobec Jeta. Odcinek zaczyna się od czegoś, co wygląda jak grupa policjantów, którzy włamują się do domu. Jednak od razu staje się oczywiste, że ci mężczyźni nie są po to, by chronić i służyć; zamiast tego angażują się w brutalne ataki. To rozwściecza załogę „Zorganizowanej Przestępczości” i robią wszystko, co w ich mocy, aby schwytać tych podłych biesów, którzy ośmielają się chować pod płaszczykiem organów ścigania. Namierzając trop do podziemnego gadania, Jet postanawia działać pod przykrywką, a gdy jest w środku, Stabler jest wyraźnie zdenerwowany i zaniepokojony bezpieczeństwem Jeta i trzeba mu przypomnieć, że Jet wie, co robi.

Przez cały odcinek Jet i Stabler wymieniają się żartobliwymi kolcami, a fani nie mają dość tej dynamiki między nimi, ani tego, jak ochronny staje się Stabler. Na Twitterze, @ngozi_nnaka stwierdził: „Tata Stabler jest tutaj… martwił się o Jet”. @justwrite15 również podchwycił ten aspekt odcinka i powiedział: „Stabiler gra rolę nerwowego rodzica oglądającego Jet pod przykrywką. @GinAbuttrfly opublikował GIF z poprzedniego sezonu, w którym Jet przytula Stablera. „W pewnym sensie kocham związek Stablera i Jeta” – zauważyli.

Odcinek 5 miał kilka momentów Jet i Stabler, a obaj są przyjaźni w prawdziwym życiu

Jet i Stabler spotykają się z innymi detektywami

Powyższe komentarze nie były jedynymi od ludzi, którzy cieszą się rosnącą przyjaźnią Jet i Stabler. Kolejny użytkownik Twittera, @Christie_P83, użyli wielu emotikonów, aby opisać swoje uczucia, pisząc: „Stabiler jest jak papa-niedźwiedź i martwi się o Jet”. Nawet na Reddicie u / savagemom10 przywołał scenę w odcinku 5, w której Stabler nazywa Jetta Gen-Z, a ona nazywa go Boomerem, na co u / bayalyboo odpowiedział: „Ich [sic] żarty z siebie są najsłodsze”.

Podczas wywiadu z E! W Internecie Ainsley Seiger została zapytana, jak to jest pracować z Christopherem Melonim, a ona odpowiedziała: „Wciąż jestem w tyle mojej głowy, jak 'To jest Chris Meloni!’ A czasami mówię mu różne rzeczy i mówię: „Och, lepiej uważaj na swoje usta!”. Wiesz? Ale on jest taki zabawny. I jest taki dobry w żartowaniu. Ta zakulisowa relacja może być tym, co sprawia, że ​​dynamiczny pierścień Stablera i Jet jest tak prawdziwy, ponieważ brzmi, jakby ci dwaj byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi w prawdziwym życiu. Nie trzeba dodawać, że zdecydowanie wygląda na to, że fani mają nadzieję na znacznie więcej interakcji ze Stablerem i Jetem w przyszłości.

Czy ten post był pomocny?