Skip to content
TV

Prawdziwy powód, dla którego Kelli Giddish opuszcza prawo i porządek: SVU po sezonie 24

25 de sierpień de 2022
l intro 1661462510

Detektyw Amanda Rollins wygląda poważnie

Fani „Law & Order: Special Victims Unit” po raz kolejny muszą poddać się słodko-gorzkiemu rytuałowi pożegnania się z długoletnim liderem serialu. Tym razem to nikt inny, jak Kelli Giddish i jej bohaterska detektyw Amanda Rollins, odchodzą z wielkiego rozpędu pod koniec 24. sezonu. wielkie wydarzenie crossoverowe między trzema flagowymi programami „Law & Order”, a także nie wcześniej niż fani postanowienie w sprawie jej romantycznego związku z Dominickiem Carisi Petera Scanavino.

Tylko kilku wybranych członków obsady „Prawo i porządek: SVU” może twierdzić, że grało w serialu tak długo, jak Giddish. Dołączając do obsady w sezonie 13, gwiazda rozwiązuje przestępstwa od ponad dekady, a jej odejście jest dość poważną zmianą w status quo, który został ustalony w serialu od lat. Logicznie rzecz biorąc, fani mogą się zastanawiać, co skłoniło aktorkę do opuszczenia serialu. Tak się składa, że ​​kilka ciekawych szczegółów na tym froncie zostało upublicznionych.

Gidysz wkracza na nowe granice

Wygląda na to, że Kelli Giddish opuszcza „Law & Order: SVU”, aby rozpocząć kolejny rozdział swojej kariery aktorskiej. W swoim ogłoszeniu na Instagramie aktorka napisała: „Jestem tak podekscytowana, że ​​mogę wziąć wszystkie rzeczy, których nauczyłem się w swoim czasie w” SVU ”, i umieścić je we wszystkim, co nadejdzie…”.

Sądząc po słowach Giddish, jej odejście z serialu to klasyczny przypadek aktorki chcącej spróbować nowych rzeczy. Sytuacja może być jednak bardziej skomplikowana. Showrunner serialu, David Graziano, odniósł się do zaskakującego wyjścia gwiazdy „Law & Order: SVU”, pisząc: „Możesz poświęcić chwilę na rozważenie pomysłu, że rzeczy są bardziej złożone niż się wydaje w świecie emotikonów i tweetów. Kelli poradziła sobie z tym z niezwykle eleganckim wyczuciem. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych profesjonalistów w branży, z jakimi spotkałem się w ciągu moich 24 lat pisania dla telewizji” (przez TV Line).

Branża aktorska może rzeczywiście być trudnym biznesem. Umowy, pensje i kreatywne spory to tylko kilka elementów, z którymi muszą się zmagać profesjonaliści. Chociaż okoliczności mogą pozostać niejasne, rozstanie Giddisha z serialem na szczęście wydaje się być polubowne. „Chcę podziękować Dickowi Wolfowi, Marisce Hargitay, Warrenowi Leightowi, Peterowi Jankowskiemu, NBC, Universal Television, wszystkim moim współpracownikom, każdemu członkowi ekipy i wszystkim scenarzystom za naszą niesamowitą współpracę przez ostatnie 12 lat. ” Ona napisała.

Czy ten post był pomocny?