Skip to content
TV

Prawdziwy powód, dla którego Emilio Estevez nie wraca na drugi sezon Mighty Ducks

7 de listopad de 2021
l intro 1636288218

Kiedy „The Mighty Ducks: Game Changers” powróci do Disney+ w swoim drugim sezonie, będzie pozbawiony oryginalnej gwiazdy serii. Emilio Estevez wcielił się w rolę Gordona Bombay, trenera juniorskiej drużyny hokejowej, w filmie z 1992 roku, na którym oparta jest seria. Powrócił do sequeli w 1994 i 1996 roku, a następnie ponownie wcielił się w tę rolę w pierwszym sezonie serialu Disney+, który zadebiutował w marcu 2021 roku.

Program, który ożywił ukochaną serię, śledzi nowy zespół o nazwie Don’t Bothers, grupę młodszych słabszych, którzy spotykają się po tym, jak jeden członek ich grupy zostaje odcięty od elitarnych Mighty Ducks. Lauren Graham wciela się w matkę jednego z graczy i zostaje trenerem Don’t Bothers. W końcu otrzymuje pomoc od byłego trenera Mighty Ducks Gordona Bombay (Estevez), który już dawno stracił miłość do gry.

Chociaż Estevez odegrał kluczową rolę w pierwszym sezonie „Zmian gry”, wygląda na to, że jego przyszłość z serialem Disney+ jest zagrożona. Wcześniej w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że nie wróci do sezonu 2, ale dlaczego?

Estevez nie zgodził się z wymogami dotyczącymi szczepień przeciwko COVID-19

Ostateczny termin informuje, że negocjacje między Emilio Estevez i wytwórnią Disney Television Studios ABC Signature załamały się w związku z odmową aktora przestrzegania obowiązkowej polityki szczepień przeciwko COVID-19 firmy produkcyjnej. W rezultacie studio zdecydowało się nie przedłużać kontraktu Esteveza. Podobno miało to miejsce właśnie wtedy, gdy produkcja „The Mighty Ducks: Game Changers” przygotowywała się do startu w 2022 roku, co prawdopodobnie prowadziło do presji, aby wszystko było na miejscu przed tym czasem.

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi powrotu do pracy dla studiów i związków, cała obsada i ekipa pracująca w Strefie A musi zostać zaszczepiona, a produkcja serialu należy do Strefy A. „Zmieniacze gry.” Dodatkowo, raport Deadline zauważa, że ​​weteran aktor odmówił komentarza, dlaczego nie wrócił do serialu.

Niezależnie od powodów, dla których nie wróci, nic nie wskazuje na to, jak trener Esteveza Bombay zostanie skreślony z serii. W ostatnim odcinku sezonu 1 postać na nowo odkryła swoją pasję do hokeja, obdarowując Don’t Bothers oryginalnymi koszulkami Mighty Ducks i zmieniając lodowisko z logo zespołu, co wskazuje, że znaleźli tam nowy dom .

Czy ten post był pomocny?