Skip to content
TV

Prawdziwy powód, dla którego brakuje nadziei w tych odcinkach Virgin River

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632957611

Trudno przewidzieć, co odniesie sukces na Netflixie, a co przeleci pod radarem, ale nikt nie mógł przewidzieć nadchodzącego sukcesu „Virgin River”. Oparty na serii romansów autorki Robyn Carr, małomiasteczkowy serial występuje w roli Alexandry Breckenridge jako Mel Monroe, pielęgniarki, która po śmierci męża (Daniel Gillies) przeprowadza się do odległego miasta w północnej Kalifornii, aby zacząć od nowa. . Pracuje u starzejącego się miejskiego lekarza (Tim Matheson) i wkrótce zakochuje się w uroczym miasteczku, jego mieszkańcach, a przede wszystkim Jacku Sheridan (Martin Henderson), właścicielu jedynego w mieście baru i restauracji.

Widzowie gromadzili się na podnoszącym na duchu serialu, odkąd po raz pierwszy zadebiutował w 2019 roku. Ale chociaż „Virgin River” jest w dużej mierze o Melu i Jacku oraz ich historii miłosnej, scenarzyści bardzo zadbali o zbudowanie świata serialu, rozwijając jego drugoplanowe postacie i zagłębianie się również w ich życie osobiste. Obejmuje to burmistrz miasta, Hope McCrea (Annette O’Toole), którego fani serialu bardzo szybko zauważyli, że zniknął przez większość trzeciego sezonu.

Na szczęście istnieje dość proste wyjaśnienie, dlaczego Hope odgrywa tak małą rolę w trzecim sezonie „Virgin River”.

Annette O’Toole nie mogła sfilmować trzeciego sezonu Virgin River

Po tym, jak Hope i Doc oficjalnie odnowili swój związek w drugim sezonie „Virgin River”, fani mieli nadzieję, że zobaczą więcej pary w trzecim sezonie serialu. Ale podczas gdy Doc był głównym elementem sezonu, Hope nie. Na początku okazało się, że Hope była poza miastem, odwiedzając chorą ciotkę, gdy huragan zniszczył całą pobliską moc, uniemożliwiając Hope i Docowi kontaktowanie się ze sobą. Jednak w miarę upływu sezonu Annette O’Toole pojawiła się na krótko jako postać w niektórych rozmowach FaceTime.

Według showrunnerki „Virgin River” Sue Tenney, nieobecność Hope była bezpośrednim skutkiem pandemii COVID-19. „[O’Toole] nie był w stanie podróżować, więc musieliśmy się zmienić” – powiedział Tenney dla TVLine, gdy sezon miał premierę w lipcu.

Niestety oznaczało to również, że trzeba było porzucić główną fabułę trzeciego sezonu: ceremonię odnowienia przysięgi Hope and Doc. „Mieliśmy na ten temat bardzo urocze, dwa długie odcinki”, powiedział Tenney Entertainment Weekly, ujawniając, że scenarzyści serialu postanowili wyciąć odcinki, zamiast składać przysięgi poza kamerą. „Kiedy dojdziemy do tego punktu, którym jest ceremonia ponownego zaangażowania, zdecydowanie będziemy chcieli to zobaczyć”

Jednak biorąc pod uwagę, że sezon 3 „Virgin River” zakończył się z nadzieją w poważnym wypadku samochodowym, nie jest jasne, kiedy widzowie będą mogli zobaczyć ceremonię. „Mamy pewien dramat z obiema postaciami, które stawiają to na drugim planie”, wyjaśnił Tenney, „ale [it] zwiększa również ich wzajemne zaangażowanie”.

Ponieważ „Virgin River” zostało już odnowione na sezony 4 i 5, mamy nadzieję, że powrót do zdrowia Hope nie potrwa zbyt długo.

Czy ten post był pomocny?