Skip to content
TV

Prawdziwy powód, dla którego amerykańscy zbieracze nigdy nie odwiedzili Montany

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632871779

Mając ponad 20 sezonów i 300 odcinków na swoim koncie, „American Pickers” zrobił znacznie więcej niż tylko zaprezentowanie różnych antyków. Pokazano również wiele z tego wspaniałego kraju, ponieważ Mike Wolfe i Frank Fritz pojechaliby w szczelne pustkowie, gdyby mieli dobre przeczucie, że mogliby zdobyć cenne przedmioty. Fritz być może opuścił program, ale misja odnalezienia skarbu pozostaje taka sama.

Dzięki programowi widzowie naprawdę mogą zobaczyć, jak rozległe są Stany Zjednoczone. Od wielkich miast po domy położone pośrodku gigantycznej łąki, wydaje się, że zespół był w tym momencie praktycznie wszędzie. Jak się okazuje, załoga „American Pickers” ma jeszcze sporo stanów do zaznaczenia swoich list kontrolnych.

Niektóre stany, takie jak Alaska i Hawaje, są zbyt daleko na uboczu. Inne, takie jak Arizona i Nowy Meksyk, mają suchy klimat, który nie sprzyja przechowywaniu drewnianych antyków. Choć Montana wydaje się idealnym terytorium dla Wolfe’a, dla fanów może być zaskoczeniem, że zespół nigdy nie odwiedził The Treasure State.

Montana byłaby duża dla amerykańskich zbieraczy do zwiedzania

Program nigdy wyraźnie nie wyjaśnił, dlaczego zespół nigdy nie dotarł do Montany. Jednak jeden z Redditorów przedstawił rozsądne wyjaśnienie, dlaczego Montana pozostaje niewybrana. Piszą: „Alaska, Montana i Wyoming mają sens ze względu na ich niską populację w porównaniu z wielkością każdego stanu”. Montana ma populację nieco ponad 1 miliona osobników na obszarze lądowym o powierzchni 147 000 mil kwadratowych. To dużo terenu do pokonania, zwłaszcza gdy znajdziesz się w niektórych mniejszych hrabstwach, w których nie ma tak wielu ludzi.

Możliwe, że zespół po prostu nie ma ochoty przejeżdżać przez kilka bocznych dróg, nie mając szansy na znalezienie cennych przedmiotów. Oczywiście nie oznacza to, że Wolfe i zespół całkowicie wykluczyli Big Sky Country. Zawsze mogli udać się w podróż do Billings, najludniejszego miasta w stanie, liczącego około 100 000 ludzi. Istnieje znacznie większa szansa, że ​​w takim miejscu znajdują się ukryte skarby. Być może poświęcą nawet cały odcinek znaleziskom Montany, kiedy w końcu zdadzą sobie sprawę, że można tam znaleźć fortuny.

Na razie Montana jest niezbadaną krainą dojrzałą do zbioru.

Czy ten post był pomocny?