Skip to content
TV

Prawdziwe gospodynie domowe z Kenii Moore z Atlanty ujawniły członkinię obsady, której chce wrócić do serialu, a ja jestem tu po to

27 de wrzesień de 2021
14058db4cca4d739b7915ecf7be0e09c2676fb3e

Podobnie jak ten Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku, skład obsady dla ten Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty podobno zostanie trochę wstrząśnięty. Fani spekulowali, nawet w trakcie ostatniego sezonu emisji, że wychowanek Porsha Williams odejdzie po zarzutach o połączenie Bolo the Stripper. Uważa się, że Cynthia Bailey i Kenya Moore również opuszczą franczyzę na dobre, a niektóre nowe/stare twarze przejmują kontrolę. Jednak przed zdjęciami do 13. sezonu Moore odniósł się do plotek i zdecydował, którego ałuna może po prostu chcieć zobaczyć w serialu – i uwielbiam jej wybór!

Kenya Moore potwierdził niedawno, że „zdecydowanie” nastąpi zmiana obsady w nadchodzącym sezonie Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty. Podczas wywiadu z ET Online wyraźnie stwierdziła, że ​​zostaną wprowadzone „nowe twarze” i „Niektóre” gwiazdy z 12. sezonu zostaną pominięte. Jeśli chodzi o to, czy była to jej pozycja w niebezpieczeństwie, Moore tylko dokuczał: „Zobaczymy”. Ale jeśli chodzi o to, kogo chciałaby? lubić zobaczenie powrotu do owczarni może zaskoczyć niektórych widzów, powiedziała:

Fani kochają Fedrę. Nie sądzę, żeby jej powrót był złym pomysłem. Myślę, że byłoby to bardzo interesujące.

Fani pokochali Phaedrę Parks i jej „Southern Belle” o jej partnerkach, ale to kompletny szok, gdy Kenya Moore uważa, że ​​Parks została przywrócona jako członek obsady. Po pierwsze, ta dwójka notorycznie nie dogadywała się podczas 7-sezonowego biegu Parks na Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty, po tym, jak rozpadła się umowa biznesowa między nimi. W pewnym momencie Parks nazwała nawet Moore’a „pijakiem”, „dwubiegunowym” i „szalony jak diabli”. Parks została później zwolniona w 2017 roku za wymyślenie historii, w której partnerka Kandi Burruss i jej mąż planowali zgwałcić Porshę Williams. (Burruss wolałby kogoś innego niż powrót Parksa.)

Parki Fedry

Ale spekulacje Kenii Moore’a nie powinny zostać całkowicie odrzucone. Przywrócenie Phaedra Parks wywołałoby wiele dramatów. I sezon 13 Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty z pewnością będzie jej potrzebować dużo, jeśli centra dramatu z sezonu 12 (Porsha Williams lub Drew Sidora) odejdą. Technicznie rzecz biorąc, Kandi Burruss powiedziała, że ​​wybaczyła Williamsowi insynuacje dotyczące gwałtu na poprzedniej randce, więc być może Parks również zasłuży na przebaczenie lub odkupienie.

Jednak ostatnio The Sun poinformowało, że przyszłość Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty obsada została już ustawiona. Według ich źródeł, Porsha Williams i Cynthia Bailey nie wrócą, a w składzie będą Kenya Moore, Kandi Burruss, Sheree Whitfield, Drew Sidora i Marlo Hampton, z nowym dodatkiem byłej olimpijczyk Sanya Richards-Ross.

Szkoda by było, gdyby Porsha Williams naprawdę nie wróciła na Prawdziwe gospodynie domowe z Atlantytrzynasty sezon. Wręcza najzabawniejszą/najciemniejszą gwiazdę w serialu i praktycznie nosi dramat na plecach. Po zjeździe w tym roku ujawniono również, że Williams zaręczył się z byłym mężem byłego członka obsady. A ja na przykład chciałbym, żeby podzieliła się więcej o tym, jak i kiedy to się dokładnie stało.

W sumie, jeśli ktoś musi iść dalej Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty, zdecydowanie powinna to być Cynthia Bailey. (Fani nie mogą żyć wiecznie z jej serca dla Mike’a Hilla.) Mam nadzieję, że Phaedra Parks dostanie kolejną szansę (i że Porsha Williams tak naprawdę nie wyjdzie z serialu). Ale Bravo jest tym, który pociąga za sznurki, więc kto wie, kto naprawdę jest na bloku do rąbania? Ale daj nam znać, kogo chciałbyś zobaczyć, aby wrócił do programu za pośrednictwem ankiety poniżej!

Która była gwiazda Real Housewives of Atlanta powinna zostać przywrócona w nowym sezonie?

WYNIKI

CHCESZ GŁOSOWAĆ?

Czy ten post był pomocny?