Skip to content
TV

Postać przestępczych umysłów, o której fani myślą, że zasługuje na więcej miłości

14 de październik de 2021
l intro 1634170068

„Criminal Minds” mogło zakończyć 15-letnią emisję w CBS w 2020 roku, ale serial nie opuścił jeszcze umysłów milionów fanów. Niezależnie od tego, czy odrodzenie kiedykolwiek naprawdę dojdzie do skutku (wtajemniczony z „wiedzą o projekcie” powiedział Variety na początku tego roku, że odrodzenie wciąż żyje, pomimo pogłosek przeciwnych), wciąż pozostaje mnóstwo materiału i momentów z serialu. istniejące 15 sezonów dla fanów, aby się zagłębić.

Rzeczywiście, podczas gdy seria zakończyła się odejściem lidera zespołu BAU Rossiego (Joe Mantegna), a ostoją „Criminal Minds” Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) odejściem do nowej pracy, fani wciąż mają wiele do spekulacji, w tym to intrygujące zaproszenie na kolację, na które Garcia sam koniec spektaklu. Samo zaproszenie było kulminacją czterosezonowej fabuły, która przerodziła się w przyjaźń, która rozwinęła się między Garcią i Lukiem Alvezem (Adam Rodriguez), i to tylko jeden z powodów, dla których fani przyjęli tę drugą postać, która pierwotnie dołączył do obsady „Criminal Minds” w sezonie 12 po tym, jak aktor Shemar Moore opuścił serial.

Być może dlatego, że został sprowadzony, aby zastąpić ukochaną postać dość późno w serialu, ale Alvez był często pomijany przez widzów, gdy „Criminal Minds” wciąż był na antenie. Wydaje się jednak, że ten fakt skłonił niektórych fanów „Criminal Minds” do okazania swojej miłości do postaci – zaczynając od wątku na Reddicie trafnie zatytułowanego „Alvez Needs More Love”.

Fani Criminal Minds mają słabość do Luke’a Alveza

Opierając się na skoncentrowanym na Alvez tytule swojego posta, Redditor u/DianneQuinn otworzył się na temat swojej miłości do niedocenianej postaci „Criminal Minds” w opisie wątku. „Nic na to nie poradzę” – napisał użytkownik. „Muszę zrobić krok naprzód i okazać trochę miłości Luke’owi. Po pierwsze, jego postawa buldoga, gdy Reid był w więzieniu, była złota, a jego mini-monolog, kiedy powiedział Shawowi, że został przeniesiony, był pięknym przykładem tego, dlaczego nie t zadzierać z ludźmi Alveza… Luke był miły, opiekuńczy, pełen szacunku, zalotny i wyraźnie uwielbiał Penelopę z [the] skakać, czy to jako drogi przyjaciel, czy miłosny interes.”

Inni fani zgodzili się z odczuciami OP. „Nie mamy dość Luke’a” – odpowiedział u/nish007. „I zastąpił długoletniego członka zespołu. Prawdopodobnie dlatego ludzie nie poświęcają mu zbyt wiele uwagi. Ale był absolutnie wspaniały”. u/jenmishalecki również zgodził się z innymi Redditorami, pisząc: „Czuję, że ludzie nienawidzą go wyłącznie [because] kogo zastąpił. Tęsknię za Morganem, ale lubię Luke’a. A jego sprawa z Garcią nadchodziła długo. Mieli napięcie seksualne od chwili, gdy się poznali”. W innym miejscu u/Marvelthingss_ dodał: „DZIĘKUJĘ! Myślę, że powodem, dla którego ludzie nienawidzą Luke’a, jest to, że zastąpił Dereka. Uwielbiam relacje, które nawiązał z każdym członkiem zespołu, zwłaszcza ze Spencerem. Kiedy był w więziennej celi, Luke bardzo się o niego martwił i to było naprawdę takie słodkie.

Jednak była jeszcze jedna postać, która prawie zdobyła więcej miłości od fanów „Criminal Minds” w wątku: pies Alveza, Roxy. „Roxy jest urocza”, tryskał u/thenibblets, podczas gdy u/mccabebabe połączyłeś to wszystko, pisząc: „Mam na myśli Roxy!

Czy ten post był pomocny?