Skip to content
TV

Postać, o której prawdopodobnie zapomniałeś, że Danny Trejo grał na kościach

14 de lipiec de 2022
l intro 1657775175

Danny Trejo uśmiechnięty

„Bones” przedstawia dobrze zorganizowaną obsadę kierowaną przez Emily Deschanel jako antropolog sądowy dr Temperance „Bones” Brennan oraz Davida Boreanaza jako agenta specjalnego FBI Seeleya Bootha. Sprawy Bootha i Brennan wahały się od głęboko niepokojących do naprawdę absurdalnych, więc ma sens, że podczas śledztwa spotkali różnych ludzi. Nie wspominając o różnych „zezulcach”, którzy zawsze przychodzą i odchodzą z Instytutu Jeffersonian, a każdy z nich ma do zaoferowania inny zestaw umiejętności.

W serialu pojawiło się również kilka interesujących gości gościnnych, w tym dwuodcinkowy łuk Betty White w ostatnim sezonie i jedna część piątego sezonu, w której znalazła się gwiazda „New Girl” Zooey Deschanel – młodsza siostra aktorki dr Brennan. Czasami gościnnie gwiazda może poczuć się jak strach przed skokiem, ale „Bones” zwykle udaje się to zrobić w sposób, który wydaje się naturalny dla fabuły, zwłaszcza że zawsze jest nowa sprawa do rozwiązania. Szósty sezon serialu jest szczególnie pełen akcji, więc możesz nie pamiętać, że Danny Trejo, najbardziej znany z roli w „Spy Kids” i jej spin-offowej serii „Maczeta”, pojawił się w jednym odcinku tego sezonu.

Danny Trejo gra biskupa Edwarda Galano w sezonie 6

Szósty sezon „Bones” jest godny uwagi z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że jest to sezon, w którym Booth i Brennan w końcu oddają się wzajemnym uczuciom, a po drugie dlatego, że zawiera odcinek, który służy jako pilot tylnego wejścia do serialu „The Finder”. Tytułowa część podąża za Boothem i Brennan na Florydę, gdzie w Everglades znaleziono szczątki muzealnego ochroniarza. Tutaj wkracza major Walter Sherman (Geoff Stults), stary przyjaciel z czasów Bootha w wojsku .

Śmierć ofiary ma coś wspólnego ze skradzioną mapą skarbów, ale na szczęście ekscentryczny Walter ma wyjątkową zdolność odnajdywania wszystkiego, co zaginęło. Zbierając historyczne informacje na temat celu podczas śledztwa, Walter składa wizytę biskupowi Edwardowi Galano, granemu przez Danny’ego Trejo. Ta rola jest rodzajem zmiany tonalnej dla Trejo, który jest najbardziej znany z roli Isadora „Maczety” Corteza w filmach „Spy Kids” i „Maczeta”. Niemniej jednak jest to świetny, choć krótki epizod. Trejo gra postać z przekonaniem i szczerością, dając przyziemny występ w jednej z bardziej wzruszających scen odcinka. Biskup oferuje pomoc Walterowi w wyzdrowieniu po urazach, których doznał w Iraku, ale jego wsparcie szybko zostaje zlekceważone.

Chociaż jest oczywiste, że Bishop i Walter mają historię, postać Trejo nigdy nie pojawiła się w żadnym odcinku „The Finder”, zanim została ostatecznie anulowana.

Czy ten post był pomocny?