Skip to content

Poskramiacz bestii, odcinek 5: data premiery, godzina i gdzie oglądać

23 de październik de 2022
Beast Tamer

Impreza Yūsha z Tsuihou Sareta Poskramiacz Bestii, Saikyōshu no Nekomimi Shōjo dla Deauznany jako Poskramiacz bestii, który został wygnany ze swojej drużyny, spotyka kotkę z najsilniejszej rasy, to japońska seria powieści świetlnych napisana przez Suzu Miyama i zilustrowana przez Subachi. Została opublikowana online za pośrednictwem generowanej przez użytkowników witryny wydawniczej Shōsetsuka ni Narō od czerwca 2018 r. Adaptacja serialu anime miała swoją premierę w październiku 2022 r. i gdy czekamy, aż anime ruszy fabułą, powiemy wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym odcinku 5 of Poskramiacz bestiiktóry zostanie wyemitowany 30 października 2022 r.

Poskramiacz bestii Data i godzina wydania odcinka 5

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 5 z Poskramiacz bestii ukaże się 30 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Dragonoid Power”, co zostało oficjalnie potwierdzone. Poprzedni odcinek został wyemitowany 23 października 2022 roku. Czasy premiery są następujące:

  • 22:00 JST
  • 09:00 EST

To jest oficjalny harmonogram wydań Poskramiacz bestii Odcinek 5, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Poskramiacz bestii Zapowiedź odcinka 5 i spoilery

Fabuła Poskramiacz bestii Odcinek 5 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 5:

Reinowi udało się zostać poszukiwaczem przygód, ale inny poszukiwacz przygód zauważył, że Kanade jest członkiem Plemienia Kotów i miał na nią oko. Następnie, w trakcie swojej pierwszej pracy, natknęli się na kupca, który został zaatakowany przez bandytów i natychmiast postanawiają go uratować.

Gdzie oglądać Poskramiacz bestii Odcinek 5?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Poskramiacz bestii regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Poskramiacz bestii również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Poskramiacz bestii odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?