Skip to content

Pokémon Journeys odcinek 132: data premiery, godzina i gdzie oglądać

4 de listopad de 2022
1667010006 PokemonJourney

Po wielu latach ciągłego śledzenia przygód Asha, Pokemony franczyza postanowiła trochę zmienić rzeczy z Podróże Pokémonów seria. I była to formuła, która stała się absolutnym hitem wśród fanów. Przygody Asha z Gohem są śledzone na całym świecie, a dzięki tej iteracji franczyza wyprodukowała kolejną przebojową część popularnego na całym świecie serialu anime. Podczas gdy czekamy na nowe odcinki, postanowiliśmy opowiedzieć wam wszystko o nadchodzącym odcinku 132 Podróże Pokémonów seria, która ma ukazać się 11 listopada 2022 roku.

Podróże Pokémonów Odcinek 132 data premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 132 z Podróże Pokémonów ukaże się 11 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka jest wówczas znany i ma brzmieć „The Finals IV: 'Partner’”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 4 listopada 2022 r. Ponieważ serial nadal nie ma oficjalnej daty premiery w serwisie Netflix i nie jest emitowany symultanicznie na Zachodzie, w tej chwili nie mamy dla Ciebie odpowiednich terminów premiery.

Podróże Pokémonów Zwiastun odcinka 132 i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Podróże Pokémonów Odcinek 132, podsumowanie

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Podróże Pokémonówszybko podsumujmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

ZWIĄZANE Z:

Pokémon kontra Yu-Gi-Oh!: Który program jest lepszy?

Goh i Cinderace odwiedzają sklep z bułeczkami zagnieżdżony w regionie Galar, przypominający czas ich pierwszego spotkania, Cinderace postanawia odwiedzić jeszcze jednego starego przyjaciela – Nickita. Cinderace i Nickit byli starymi towarzyszami, których przyjaźń sięga czasów, gdy była jeszcze Scorbunny. Jednak w dzisiejszych czasach sytuacja nieco się zmieniła i Nickits nie są już lokalnymi odmieńcami, a wręcz przeciwnie, stali się popularni wśród miejscowej ludności. Oba Pokémony nie będą mogły cieszyć się swoim towarzystwem przez długie wspominanie dawnych czasów, armia Galarian Meowth wkrótce spróbuje ich zaskoczyć, plan przygotowany przez Zespół R.

Gdzie oglądać Podróże Pokémonów Odcinek 132

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Podróże Pokémonów regularnie na Zachodzie jest Netflix. Teraz, podczas gdy program jest regularnie emitowany w Japonii, na Zachodzie jest dostępny tylko przez Netflix, zarówno w formatach z napisami, jak i z dubbingiem. Problem z serialem polega na tym, że Netflix nie symuluje serialu, ale wydaje go w partiach odcinków, kilka miesięcy po oryginalnej japońskiej premierze. Oznacza to, że na streamowanie odcinka będziemy musieli poczekać jakiś czas po japońskiej premierze.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?