Skip to content

Pokémon Journeys odcinek 130: data premiery, godzina i gdzie oglądać

21 de październik de 2022
PokemonJourney

Po wielu latach ciągłego śledzenia przygód Asha, Pokemony franczyza postanowiła trochę zmienić rzeczy z Podróże Pokémonów seria. I była to formuła, która stała się absolutnym hitem wśród fanów. Przygody Asha z Gohem są śledzone na całym świecie, a dzięki tej iteracji franczyza wyprodukowała kolejną przebojową część popularnego na całym świecie serialu anime. Czekając na nowe odcinki, postanowiliśmy opowiedzieć wam wszystko o nadchodzącym odcinku 130 Podróże Pokémonów seria, która ma ukazać się 28 października 2022 roku.

Podróże Pokémonów Odcinek 130 data premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 130 z Podróże Pokémonów ukaże się 28 października 2022 roku. Tytuł odcinka jest wówczas znany i będzie brzmieć „The Finals II: 'Toy Around’”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 21 października 2022 r. Ponieważ serial nadal nie ma oficjalnej daty premiery w serwisie Netflix i nie jest emitowany symultanicznie na Zachodzie, w tej chwili nie mamy dla Ciebie odpowiednich terminów premiery.

Podróże Pokémonów Zwiastun odcinka 130 i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Podróże Pokémonów Odcinek 130, podsumowanie

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Podróże Pokémonówszybko podsumujmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

ZWIĄZANE Z:

Czy podróże Pokémon to ponowne uruchomienie?

Gdy Goh i Cinderace odwiedzają sklep z bułeczkami w regionie Galar, gdzie poznali się po raz pierwszy, Cinderace spotyka Nickit, z którym zwykła się spotykać, gdy była Scorbunny. Nickici przestali psoty i są teraz dość popularni wśród mieszkańców miasta. Pokémony są szczęśliwe widząc się ponownie po tak długim czasie, ale zakradają się do nich cienie armii Galarian Meowth dowodzonych przez Perrserkera i Drużyny/Drużyny Rakietowej…?!

Gdzie oglądać Podróże Pokémonów Odcinek 130

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Podróże Pokémonów regularnie na Zachodzie jest Netflix. Teraz, podczas gdy program jest regularnie emitowany w Japonii, na Zachodzie jest dostępny tylko przez Netflix, zarówno w formacie z napisami, jak i z dubbingiem. Problem z serialem polega na tym, że Netflix nie symuluje serialu, ale wydaje go w partiach odcinków, kilka miesięcy po oryginalnej japońskiej premierze. Oznacza to, że na streamowanie odcinka będziemy musieli trochę poczekać po japońskiej premierze.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?