Skip to content

Kompleks mieszkaniowy C Odcinek 4: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

17 de październik de 2022
CDanchi

Zespół Mieszkaniowy C to japoński serial telewizyjny anime, który miał premierę 2 października 2022 roku w Stanach Zjednoczonych w bloku programowym Adult Swim Toonami; jest obecnie nadawany tylko w języku angielskim, a potencjalny japoński dub wciąż jest w powietrzu. Jak już powiedzieliśmy, telewizyjna adaptacja anime miała swoją premierę w październiku 2022 roku i podczas gdy czekamy, aż anime ruszy fabułą, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 4 Zespół Mieszkaniowy Cktóry zostanie wyemitowany 23 października 2022 r.

Zespół Mieszkaniowy C Data i godzina wydania odcinka 4

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 4 z Zespół Mieszkaniowy C ukaże się 23 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „The End of the Line”, co zostało oficjalnie potwierdzone. Poprzedni odcinek został wyemitowany 16 października 2022 roku. Czasy premiery są następujące:

  • 6:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Zespół Mieszkaniowy C Odcinek 4, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Zespół Mieszkaniowy C Zapowiedź odcinka 4 i spoilery

Fabuła Zespół Mieszkaniowy C Odcinek 4 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 4:

W nadmorskiej miejscowości Kurosaki Kimi mieszka w tanim kompleksie mieszkaniowym, który się tam znajduje. Wszystko tam było normalne, dopóki nie przybyli nowi mieszkańcy i zaczęło się wiele złych rzeczy.

Gdzie oglądać Zespół Mieszkaniowy C Odcinek 4?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Zespół Mieszkaniowy C regularnie jest Adult Swim. Adult Swim oferuje serię regularnie, ale będziesz musiał oglądać ją w języku angielskim, ponieważ w tej chwili nie ma wersji japońskiej. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Zespół Mieszkaniowy C również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Adult Swim nie oferuje Zespół Mieszkaniowy C odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?