Skip to content
TV

Podgrzewający serce powód, dla którego Kevin Alejandro zgodził się zagrać Jayce’a w Arcane Netflixa

6 de grudzień de 2021
l intro 1638828801

„Arcane” to nowy serial anime Netflix dla dorosłych oparty na popularnej grze wideo dla wielu graczy „League of Legends”. Od czasu premiery 6 listopada 2021 r. stał się najczęściej oglądanym serialem telewizyjnym Netflix na całym świecie, wybijając „Squid Game” z pierwszego miejsca (przez eSports.com). Z takimi wynikami można śmiało powiedzieć, że „Arcane” udało się uniknąć pułapek wielu innych adaptacji gier wideo i uchwycił ducha, który sprawił, że oryginalna gra była tak popularna.

W „Arcane” historia koncentruje się na dwóch siostrach, Vi (Hailee Steinfeld) i Jinx (Ella Purnell), które znajdują się po przeciwnych stronach w wojnie między zaawansowanym technologicznie miastem Piltover a biednym miastem Zaun. Kevin Alejandro gra Jayce Talis, naukowca, który pracuje nad wykorzystaniem magicznej energii dla mieszkańców Piltover. Obsada Alejandro była zdecydowanie dobrym wyborem, ponieważ sceny pomiędzy Jayce’em i Viktorem (Harry Lloyd) były jednym z najważniejszych punktów sezonu.

Z aktorskiego punktu widzenia „Arcane” to nie tylko kolejna praca. „League of Legends” ma obecnie około 180 milionów aktywnych graczy (przez PC Gamer), co oznacza, że ​​oczekiwania dotyczące „Arcane” były niebotyczne. To wiele osób do potencjalnego rozczarowania, ale dla Alejandro decyzja była właściwie dość łatwa.

Syn Kevina Alejandro jest zapalonym graczem League of Legends

W wywiadzie dla Express twórcy „Arcane” Christian Linke i Alex Yee powiedzieli publikacji, dlaczego Alejandro zgodził się dołączyć do serii.

„Kevin Alejandro, nasz aktor Jayce, powiedział, że jego syn był graczem League i powiedział:” Tato, musisz to zrobić” – powiedział Linke.

Według Linke i Yee, najwyraźniej był to ten sam powód, dla którego kilku innych członków obsady chciało stać się częścią przeszłości „Arcane”. Podczas gdy niektórzy członkowie obsady byli już graczami „League of Legends”, inni podjęli tę pracę za namową członka rodziny.

„Myślę, że wielu ludzi przyłączyło się do projektu, ponieważ ich młodszy brat lub siostra o tym usłyszeli” – wyjaśnił Linke.

Jak donosi Deadline, Alejandro był częścią obsady głosowej, w której znaleźli się tacy ważniacy jak Steinfeld („Hawkeye”) i Purnell („Żółte kurtki”), a także Katie Leung („Annika”), Jason Spisak („DC Super Hero”). Girls”), Toks Olagundoye („Rookie”), JB Blanc („The Owl House”) i Harry Lloyd („Nowy wspaniały świat”).

Kiedy projekt taki jak „Arcane” opiera się na ukochanej grze wideo, zawsze warto mieć członków obsady, którzy są entuzjastycznymi fanami samej gry. Na podstawie komentarzy Linke i Yee wygląda na to, że wykonali właściwą rozmowę.

Czy ten post był pomocny?