Skip to content
TV

Po zniszczeniu producentów Bravo, Lex Wilson z Below Deck Med podobno chce sprzedać szczegóły dotyczące sezonu

26 de wrzesień de 2021
c023d8c0f45d4c894b2815c53cadbfad68f5cda1

Dramat Poniżej pokładu: Morze ŚródziemneSzósty sezon był głównie w rękach drugiej stewardessy, Lexi Wilson, i jej wielu wybuchów w wolne noce załogi. Ostatecznie kapitan Sandy musiał wyłączyć sezon Wilsona i zwolnić ją, gdy kłótnia z szefem kuchni Mathew Shea poszła za daleko. Od tego czasu Wilson strzela do producentów Bravo w mediach społecznościowych za edycję, którą otrzymuje w programie. A teraz rzekomo chce sprzedać szczegóły sezonu 6, które zostały pominięte.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Lexi Wilson kilkakrotnie dzwoniła do Bravo i jego producentów do ponad 12 000 obserwujących na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Za Screen Rant, ona po prostu nazwała Poniżej pokładu: Morze Śródziemne a Bravo Instagram twierdzi, że rzekomo umożliwia „groźby śmierci” przeciwko niej i „psycholunatom poczucie siły”. Niedawno, po wyemitowaniu odcinka jej zwolnienia, Wilson narzekała na jej montaż, a nawet wezwała producenta wykonawczego po imieniu, mówiąc (poprzez Decider):

Ci ludzie są najgorsi w życiu! Ten odcinek jest całkowicie zredagowany, a historie nie są związane z kłótnią. I nerwy z twojej strony, żeby wysłać mi wiadomość o tym, jak potraktowałeś mnie uczciwie #nadinerajabi, kiedy na to pozwoliłeś.

Posty zostały podobno usunięte, ale uważa się, że Lexi Wilson nie skończyła jeszcze konfrontacji ze swoją fabułą w sezonie 6. Poniżej pokładu: Morze Śródziemne gwiazda najwyraźniej chce sprzedawać zakulisowe szczegóły dotyczące już wydanych odcinków na platformie Cameo, gdzie gwiazdy mogą pobierać od fanów opłaty za spersonalizowane filmy. Na swoich historiach na Instagramie napisała (poprzez TV Show Ace):

Jeśli chcesz poznać PRAWDĘ kryjącą się za każdym odcinkiem, zapisz się do mojego epizodu! Wylewam wszystkie ziarna, na które pozwala mi moja umowa! Nie mogę też odpowiadać na wiadomości, dopóki odcinek nie zostanie wyemitowany, a NBC znany również jako „sieć” jest bardzo surowy #nothingisfreeinlife

Na jej koncie Cameo jest już kilka publicznych filmów z Lexi Wilson, ale nic nie dotyczy Poniżej pokładu: Morze Śródziemne póki co. Obecnie pobiera 35 USD za filmy osobiste i 140 USD za filmy biznesowe.

Lexi Wilson Poniżej pokładu: Morze Śródziemne Współ-gwiazdy dzieliły się również własną stroną wydarzeń z sezonu, bez metki z ceną Cameo. Bosun Malia White, z którą Wilson walczył podczas niesławnego wybuchu wanny z hydromasażem, podzieliła się tym, jak wczuła się w sytuację byłego gulaszu, ale że nikt z załogi nadal nie otrzymał należytych przeprosin za to, co się wydarzyło. Podobnie kapitan Sandy pisał dalej Świergot że „nie opowiedziano jej całej historii o wannie z hydromasażem” i że „poszłoby inaczej”, gdyby jej o tym powiedziano.

Tylko kilka odcinków Poniżej pokładu: Morze ŚródziemnePozostał szósty sezon. Ale teraz ważniejsze jest pytanie, czy Lexi Wilson ponownie dołączy do obsady na specjalne spotkanie i podzieli się tam swoją perspektywą? Musimy tylko poczekać i zobaczyć.

Czy ten post był pomocny?