Skip to content
TV

Plotka o anatomii majora Greya mówi, że odejście Jerriki Hinton mogło mieć związek z Ellen Pompeo

27 de wrzesień de 2021
e8c7c82692efd8abf91ba896a812829ec4b400be

Kolejny dzień, kolejny Chirurdzy plotka. Dzięki nowej książce informacyjnej, Jak uratować życie: wewnętrzna historia anatomii Greya, herbata jest rozlewana na wszystkie strony w związku z długotrwałym dramatem medycznym ABC. Po doniesieniach o Patricku Dempseyu i Katherine Heigl fani mogą teraz przeżuwać to, co jest rzekomo „prawdziwym” powodem, dla którego Jerrika Hinton odeszła z Chirurdzy jako dr Stephanie Edwards już po pięciu latach. I czy zdziwiłoby kogokolwiek, gdyby dowiedział się, że rzekomo ma to coś wspólnego z Ellen Pompeo?

W nieautoryzowanym powiedz wszystko Jak uratować życie (poprzez Insider), twierdzono, że Jerrika Hinton została „poproszona o odejście” Chirurdzy po tym, jak zrobiła polaroidy na planie bez wiedzy i zgody Ellen Pompeo. Choć wydaje się to trochę dramatyczne, gdy poproszono mnie o odejście po zrobieniu kilku ujęć, niektóre programy telewizyjne są bardzo surowe, jeśli chodzi o robienie i publikowanie zdjęć z planu, często z oczywistych powodów. Nie byłoby zaskoczeniem, gdybym się dowiedział Chirurdzy producenci są surowi wobec tego typu rzeczy, biorąc pod uwagę wszystkie spoilery, które istnieją, a wśród obsady i członków ekipy najwyraźniej powszechnie wiadomo, że Pompeo jest stróżem.

Oto jak były szef Chirurdzy dział makijażu podzielił się swoimi odczuciami na temat sytuacji w Jak uratować życie:

[Jerrika] nie była w pobliżu zbyt często, więc może nie do końca rozumiała moc, jaką miała Ellen. Gdyby poszła i zapytała: „Czy w porządku, jeśli wezmę te polaroidy?” Ellen pewnie by powiedziała: „Ok”. Ale robiąc to i nie włączając jej, narażasz się na katastrofę.

Ponieważ to tylko plotka, oczywiście nie wiadomo, czy był to w 100% czynnik, który doprowadził do tego, dlaczego Jerrika Hinton opuściła serię tak wcześnie, mimo że jej postać wykazała wiele obietnic i rozwoju. Po jej odejściu w 2017 roku Hinton zastanowiła się nad swoim czasem spędzonym w serialu i stwierdziła wtedy, że rozmowa o jej odejściu odbyła się z producentami rok wcześniej i że była „bardzo otwarta i bezpośrednia” i posunęła się tak daleko, że nazwała to niezwykle satysfakcjonujące. Więc z pewnością wydawało się wtedy, że Hinton opuścił serię w dobrych stosunkach, ale możliwe jest również, że było to tylko na pokaz.

Minęły ponad cztery lata odkąd Jerrika Hinton odeszła Chirurdzy, więc można mieć tylko nadzieję, że nawet gdyby odeszła w złych warunkach, teraz wszystko jest lepsze dla wszystkich zaangażowanych. I można by się zastanawiać, czy mogłaby wrócić w jakimś charakterze, podobnie jak robiło to wielu poprzednich członków obsady. W 2020 roku Hinton powiedział CinemaBlend, że „to zależy” od historii i tego, jak zostanie sformatowana. Co ma sens, biorąc pod uwagę ogniste i heroiczne zakończenie, z którym zmagała się Stephanie w finale 13 sezonu, kiedy podpaliła gwałciciela i uratowała małe dziecko. Trudno powiedzieć, jak Stephanie mogła wrócić, ale jeśli Addison Montgomery i sam McDreamy mogliby wrócić, to w zasadzie wszystko może się zdarzyć. Może sezon 18?

Mówiąc o powrotach w sezonie 18, Chirurdzy wreszcie wraca do ABC w ten czwartek, 30 września o 20:00 czasu EST, a Kate Walsh i Kate Burton powrócą odpowiednio jako Addison Montgomery i Ellis Grey, i jest zdecydowanie możliwe, że w ciągu sezonu może pojawić się więcej. Czy Jerrika Hinton zostanie uwzględniona (zakładając, że zostawi w domu swoje Polaroidy)? Możemy tylko mieć nadzieję. Teraz sprawdź wszystkie inne programy, które trafią do jesiennego harmonogramu telewizyjnego 2021!

Czy ten post był pomocny?