Skip to content
TV

Piaskun dostanie dwuczęściowy odcinek bonusowy

19 de sierpień de 2022
l intro 1660778495

Sen mówiący dramatycznie... jak zawsze

„The Sandman” od dwóch tygodni dominuje na liście Top 10 Netflixa (via Forbes), ponieważ publiczność na całym świecie ponownie zakochuje się w boskiej opowieści Neila Gaimana o Bezkresie — siedmiu istotach potężniejszych niż jakikolwiek bóg w jakimkolwiek panteonie, który reprezentuje siły natury, które stanowią podstawę ludzkiego rodzaju. Adaptacja Netflixa do tej pory obejmowała uwięzienie i późniejszą ucieczkę Morfeusza (Tom Sturridge) zwanego Władcą Marzeń, a także czas odbudowy jego królestwa.

Walczył z Lucyferem Morningstarem (Gwendoline Christie) i Johnem Dee (David Thewlis) oraz Corinthianem (Boyd Holbrook), uczył się od Śmierci (Kirby Howell-Baptiste) i Hoba Gadlinga (Ferdinand Kingsley) i uratował Rose Walker (Vanesu Samunyai) . Obiecał też ukraść dziecko, ale z drugiej strony nikt nie jest doskonały.

Serial do tej pory udowodnił, że jest jednym z najwierniejszych opowiadań, jakie kiedykolwiek pojawiły się na ekranie, a w szokującym obrocie wydarzeń pojawia się więcej treści. W rzeczywistości na dzień dzisiejszy, 19 sierpnia, już tu jest.

Piaskun dostanie nową zawartość

W niespodziewanym komunikacie prasowym Netflix na początku tego tygodnia ogłoszono, że „The Sandman” dostanie trochę dodatkowej zawartości, aby dopełnić pierwszy sezon. „Cieszymy się, że możemy poufnie podzielić się z wami, że 19 sierpnia na Netflix pojawi się dodatkowy odcinek” Piaskuna ”” – czytamy w oświadczeniu. „Dwuczęściowy odcinek bonusowy będzie zawierał historie „Sen tysiąca kotów” (animowane) i „Calliope” (działania na żywo). Jest to zaplanowane jako niespodzianka dla fanów, którzy od dawna czekali na dodatkowe historie od „Wszechświat Piaskuna”.

Niesamowita wiadomość na tym się nie kończy. W nowych odcinkach pojawią się talenty Michaela Sheena i Davida Tennanta, którzy wystąpili w serialu Neila Gaimana „Dobry omen” na Amazon, a także Jamesa McAvoya, który użyczył głosu Morfeuszowi, Władcy Snów, do „Sandmana”. Dźwiękowy dramat dźwiękowy. Inne wielkie nazwiska to Sandra Oh, Arthur Darvill i Georgia Tennant (tak, są małżeństwem). Do obsady dołączy również sam Neil Gaiman.

Poza oczywistą radością, jaką fani będą czerpać z odkrycia, że ​​ich obecna impreza z „Sandmanem” nie musi się jeszcze skończyć, faktem, że dodatkowe historie mają być tymi, które wybrali — np. „Sen tysiąca kotów”. ” i „Calliope” – pokazują, że Gaiman nieugięcie i wiernie odtwarza swój komiks. Oba te wpisy do komiksu są mniej związane z główną historią niż to, co do tej pory pokazywano na ekranie, co oznacza, że ​​większość studiów odrzuciłaby je bez namysłu.

W ten sposób, ponieważ są to bardziej pomocnicze opowieści, przygotuj się na niezapomniane budowanie świata, żądne krwi kocięta (bez spoilerów) i kilka naprawdę fajnych połączeń z mitologią grecką, które technicznie powinny zabić każdego, kto słucha (znowu bez spoilerów).

Czy ten post był pomocny?