Skip to content
TV

Pat Sajak, gospodarz Koła Fortuny, początkowo był niesamowicie sceptyczny wobec Vanny White

16 de sierpień de 2022
l intro 1660650715

Pat Sajak uśmiechnięty

„Koło fortuny” było kiedyś dziwnym, krótkotrwałym serialem, w którym inspirujące, prawdziwe historie nagradzano zakręceniem tytułowego koła. Nawet gdy oryginał z 1952 roku został przeprojektowany w wersję teleturnieju, która miała premierę w 1973 roku, przez lata program zachował kilka osobliwych sekcji o tematyce handlowej.

Ponieważ program trwa od dłuższego czasu i jest emitowany w wielu sieciach, w sposób naturalny zawierał wielu hostów. Jednak nie ma wątpliwości co do jego najsłynniejszego składu współprowadzących. Pat Sajak i Vanna White są głównymi bohaterami serialu, odkąd White dołączył do „Koła fortuny” w 1982 roku. Z biegiem lat stali się niemal tak kultowi, jak tylko mogą być gospodarze teleturniejów, ale możesz być zaskoczony, gdy się dowiesz że Sajak nie widział swojego wymarzonego zespołu na początku lat 80-tych. W rzeczywistości Pat Sajak był początkowo niezwykle sceptyczny wobec Vanna White, która stała się częścią serialu. Dlatego.

Pat Sajak uważał, że Vanna White jest zbyt zdenerwowana

Jak Pat Sajak powiedział CBS Sunday Morning (przez YouTube), początkowo nie przejmował się Vanna White jako potencjalną współprowadzącą „Wheel of Fortune”, ponieważ uważał, że brakuje jej pewności siebie. Po tym, jak Susan Stafford opuściła „Koło fortuny”, przeprowadzono przesłuchanie w celu znalezienia jej zastępcy. White ostatecznie wygrała koncert — mimo że nie zrobiła zbyt wielkiego wrażenia na Sajaku.

— Nie poleciłem Vanny, a Vanna o tym wie — wyjaśnił Sajak. – Nie żeby nie była urocza, cudowna i przystojna, to wszystko, ale była zdecydowanie najbardziej zdenerwowana ze wszystkich.

Podczas gdy Sajak początkowo nie był pod wrażeniem, twórca „Koła fortuny” Merv Griffin dostrzegł potencjał White, a także chemię w stylu rodzeństwa między nią a Sajakiem. Decyzja o przyznaniu jej roli współprowadzącej okazała się słuszna, ponieważ „Vannamania” wkrótce rozprzestrzeniła się po kraju, a sama White wkrótce zdała sobie sprawę, że to zrobiła, gdy zobaczyła swoje zdjęcie zdobiące okładkę magazynu Newsweek.

Czy ten post był pomocny?