Skip to content

Overlord sezon 4, odcinek 9: data premiery, zwiastun, spoilery, podsumowanie i więcej

24 de sierpień de 2022
Overlord

Nieprawdopodobny hit, Pan, władca stała się jedną z najgłośniejszych prac w otaku wspólnota. Pan, władca rozpoczęła się jako seria powieści w 2010 roku i od tego czasu została rozszerzona o trwającą powieść lekką i serię manga, a także anime, które teraz weszło w czwarty sezon. Jest też odcinek OVA, seria ONA i dwuczęściowy film. Teraz, gdy czekamy na nowe odcinki Pan, władca anime, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 9 sezonu 4 of Pan, władcaktórego premiera zaplanowana jest na 30 sierpnia 2022 roku.

Pan, władca Sezon 4, data premiery odcinka 9

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 9 sezonu 4 z Pan, władca ukaże się 30 sierpnia 2022 roku. Tytuł odcinka zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Poprzedni odcinek został wyemitowany 23 sierpnia 2022 roku. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 9 ukaże się w tym samym czasie, a możecie go sprawdzić tutaj:

  • Czas pacyficzny: 7:00 PT
  • Czas centralny: 9 rano CT
  • Czas wschodni: 10 AM ET
  • Czas brytyjski: 15:00 czasu BST
  • Czas indyjski: 19:30 IST

ZWIĄZANE Z:

Czy Overlord jest anulowany czy nadal trwa?

Pan, władca Sezon 4, odcinek 9 zwiastun i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Pan, władca Sezon 4, Odcinek 9 fabuła

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Pan, władcaSezon 4, szybko przypomnijmy, co wydarzyło się w odcinku 8:

Yohz informuje o swojej porażce Riyuro, który odwiedza Olasird’arc „Władcę Lodowych Smoków” w Pałacu Królewskim, mając nadzieję, że przekona go do zaatakowania krasnoludów. Olasird’arc wysyła jednego ze swoich synów, Hejinmala, tchórza z nadwagą. Hejinmal jest tak przerażony, że natychmiast poddaje się Ainzowi. Po zabiciu Olasird’arca, Ainz pomaga Gondo ukraść Księgę Run.

Shaltear obawia się, kogo zabił Rycerzy Śmierci, dopóki Aura nie ujawnia, że ​​Ainz zawsze wiedział, że Rycerze Śmierci wpadli w otchłań, po prostu ukrył to, aby Shaltear pomyślał, że istnieje silny wróg, zmuszając go do myślenia strategicznego. Na rozkaz Ainza, Shaltear oferuje Riyuro wybór, albo wszystkie 60 000 Quagoa przysięgnie jej wierność, albo zabije wszystkich oprócz 8000 mężczyzn i kobiet oraz 2000 dzieci. Riyuro postanawia walczyć, ale jest zdruzgotany, gdy Shaltear zabija 50 000 Quagoa.

Wszystkie smoki przysięgają wierność Ainzowi, z wyjątkiem jednego z synów Olasird’arca, którego Ainz zabija, gdy go atakuje. Riyuro przysięga mu wierność, a Ainz obiecuje, że zarówno smoki, jak i Quagoa będą prosperować w jego królestwie, o ile pozostaną lojalni. Shaltear dzieli się tym, czego nauczył się z tego doświadczenia, a Ainz jest z niej dumny.

Ainz wzywa Demiurgę, aby zdał sprawozdanie z postępów w teokracji Slane’a. Demiurg jest pod wrażeniem, że Ainz ma teraz lojalność zarówno do Imperium, jak i Królestw Krasnoludzkich i, poprzez szereg nieporozumień, wierzy, że Ainz sformułował plany na co najmniej następne 10 000 lat.

Gdzie oglądać Pan, władca Sezon 4, Odcinek 9?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Pan, władca Sezon 4 regularnie to Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Pan, władca również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Pan, władca odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?