Skip to content
TV

Oto jak transmitować Abbott Elementary przed premierą drugiego sezonu

28 de lipiec de 2022
l intro 1659039518

Quinta Brunson w złotym naszyjniku

Niewiele programów telewizyjnych, które miały swoją premierę w ciągu ostatniego roku, zostało przyjętych tak dobrze, jak „Abbott Elementary”. Stworzony przez Quintę Brunson, mockumentarny serial ABC śledzi grupę nauczycieli, którzy próbują przetrwać zmagania związane z pracą w jednej z najgorszych szkół w kraju. 13-odcinkowy pierwszy sezon serialu miał premierę w grudniu 2021 roku i został przyjęty bardzo dobrze zarówno przez krytyków, jak i zwykłych widzów (poprzez Rotten Tomatoes).

Sukces pierwszego sezonu „Abbott Elementary” został ugruntowany raz na zawsze, gdy otrzymał siedem nominacji do nagrody Primetime Emmy (przez IMDb). Brunson, która stworzyła serial i gwiazdy w nim, otrzymała nominacje zarówno aktorskie, jak i pisarskie za pracę nad serialem. Niestety, fani „Abbott Elementary” będą musieli poczekać do tegorocznej transmisji Emmy na początku września, aby zobaczyć, ile nagród ostatecznie zdoła przywieźć do domu.

Dobrą wiadomością jest to, że tegoroczna gala Primetime Emmy Awards nie jest jedyną rzeczą, na którą fani „Abbott Elementary” mogą się spodziewać we wrześniu. Drugi sezon „Abbott Elementary” również ma swoją premierę w tym samym miesiącu, ale zanim to się stanie, wygląda na to, że widzowie telewizyjni będą o wiele łatwiej zapoznać się z uznanym pierwszym sezonem serialu.

Abbott Elementary Season 1 zbliża się do HBO Max

Według Variety, Hulu i HBO Max zaczną udostępniać prawa do transmisji strumieniowej do „Abbott Elementary” w sierpniu przyszłego roku. W chwili pisania tego tekstu pierwszy sezon „Abbott Elementary” jest dostępny do streamowania na Hulu i na szczęście pozostanie w usłudze przesyłania strumieniowego w dającej się przewidzieć przyszłości. Jednak dla wszystkich subskrybentów spoza Hulu, którzy nadal są zainteresowani nadrabianiem zaległości w „Abbott Elementary”, pierwszy sezon serialu będzie dostępny do streamowania w HBO Max od soboty, 20 sierpnia.

Podobnie jak przez cały pierwszy sezon serialu, nowe odcinki „Abbott Elementary” będą nadal dostępne do streamowania na Hulu dzień po tym, jak pierwotnie wyemitowano je w ABC. Oczekuje się, że porozumienie między Hulu i ABC pozostanie nienaruszone przez cały wyczekiwany 22-odcinkowy drugi sezon mockumentarnego serialu. Tymczasem pełne sezony serialu będą dostępne do streamowania na HBO Max co roku podczas corocznej letniej przerwy w serialu.

Wszystko to oznacza, że ​​”Abbott Elementary” wkrótce stanie się dostępny do streamowania na nie tylko jednej, ale dwóch głównych platformach. W rzeczywistości, premiera pierwszego sezonu „Abbott Elementary” 20 sierpnia w HBO Max da subskrybentom platformy nieco ponad miesiąc na nadrobienie zaległości w serialu komediowym przed premierą drugiego sezonu w ABC w środę, 21 września.

Czy ten post był pomocny?