Skip to content

Oto jak Karin jest spokrewniona z Naruto!

2 de styczeń de 2023
KarinUzumaki

Mnóstwo postaci u Masashiego Kishimoto Naruto jest po prostu niesamowity. Widzieliśmy kilku naprawdę niesamowitych bohaterów i antagonistów, głównych bohaterów, którzy byli świetni, i postacie drugoplanowe, które były niesamowite. Ich historie poszerzyły świat Naruto i stanowią integralną część serii, wraz z pytaniami, które podniosły ich historie. Jedno z takich pytań zostanie udzielone w tym artykule, ponieważ wyjaśnimy, w jaki sposób Karin jest spokrewniona z Naruto, tj. w jaki sposób jest członkiem klanu Uzumaki.

Karin nie jest bezpośrednio spokrewniona z Naruto Uzumaki, o ile wiemy, ale są dalekimi krewnymi, ponieważ Karin jest członkiem klanu Uzumaki poprzez swoją nienazwaną matkę, która została przedstawiona w anime (ale nie jest jeszcze obecna w mandze) . Matka Karin była członkinią klanu mieszkającego w Kusagakure, ale jej związek z rodziną Naruto jest również nieznany.

Dalsza część tego artykułu wyjaśni dwie rzeczy. Najpierw powiemy ci, kim jest Karin, ponieważ jest stosunkowo mniej znaną postacią drugoplanową. Następnie wyjaśnimy jej stosunek do Naruto i jego klanu. Jeśli nie jesteś w pełni na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w serii, mogą pojawić się spoilery.

W kim jest Karin Naruto?

Po tym, jak Uzushiogakure zostało zniszczone w czasie wojny, wielu różnych członków klanu Uzumaki zostało zmuszonych do ucieczki, a Karin i jej matka mieszkały wówczas w Kusagakure. Według pism Sha, cała ich wioska została zniszczona, a Karin była jedyną ocalałą, ponieważ mogła wyczytać ze swojej skóry, że nadchodzą napastnicy.

Jej matka straciła życie, zajmując się rannymi, co wywarło silny wpływ na Karin. W zastępstwie za zmarłą matkę Karin – wtedy jeszcze dziecko – musiała ją zastępować, dlatego każdego dnia była kąsana przez obcych wbrew jej woli, aby ich uleczyć. Wynikająca z tego trauma rozwinęła się do tego stopnia, że ​​w Mugen Tsukuyomi marzyła o zabiciu mężczyzny, który doprowadził ją do rannych, chociaż blizny, które pozostały, zawsze przypominają jej o przeszłości. Pewnego dnia Orochimaru uratował ją przed sprzedażą z powodu jej specjalnych zdolności, dlatego zawsze pozostaje mu lojalna.

ZWIĄZANE Z:

Wszystkie 13 zgonów Naruto (uszeregowane według ważności)

Następnie zabrał ją do siebie i od tego czasu mieszka w Otogakure, gdzie bierze udział między innymi w eksperymentach na Juugo i Suigetsu. Musi jednak służyć tam jako uzdrowicielka i dać się ugryźć, co trwało kilka lat. Dopiero w wieku około 16 lat dostała zadanie pilnowania kryjówki, co oznaczało, że nie będzie już wykorzystywana jako uzdrowicielka. Od tego dnia Karin nigdy więcej nie musiała być ugryziona wbrew jej woli i pozwalała Sasuke gryźć ją tylko z własnej woli. Wraz ze swoim zespołem bierze udział w teście selekcyjnym Chunina w Konohagakure, w którym bierze również udział Drużyna 7. Zarządza pierwszą częścią egzaminu z całym swoim zespołem.

Jednak podczas procesu w Lesie Śmierci zostaje oddzielona od swoich towarzyszy i pozostawiona sama sobie. Zostaje zaatakowana przez gigantycznego niedźwiedzia. Gdy ma zamiar ją zjeść, pojawia się Sasuke i wykańcza go Shishi Rendanem. To moment, w którym Karin i Sasuke spotykają się po raz pierwszy. Sasuke jednak jej nie atakuje, ponieważ Karin ma Zwój Ziemi, ale Sasuke potrzebuje Zwoju Nieba. Ze słowami „Do zobaczenia” zostawia ją w lesie.

Po dołączeniu do Orochimaru, który cenił ją za jej specjalne zdolności, w bliżej nieokreślonym czasie przejmuje zarządzanie jego południową kryjówką, która znajduje się na morzu i jest swego rodzaju więzienną wyspą. Wydaje się, że potrzebuje niewielu strażników lub nie potrzebuje ich wcale, ponieważ może z łatwością wytropić każdego więźnia za pomocą swojej Ukrytej, czyniąc ucieczkę prawie niemożliwą. Dowiedziawszy się o jego śmierci podczas walki z Sasuke, początkowo odmawia wyjścia z ukrycia i dołączenia do Drużyny Hebi, ponieważ pozostaje oddana Orochimaru.

Jednak jej miłość do Sasuke jest silniejsza i ona również dołącza do zespołu. W północnym legowisku Orochimaru pomaga wyśledzić Juugo, który również dołącza do grupy. Drużyna natychmiast wyrusza na poszukiwanie Itachiego, ale jest również śledzona przez ośmioosobową drużynę z Konohy, która z jednej strony chce znaleźć i złapać Sasuke, ale także Itachiego, a także są poszukiwani przez Deidara i Tobi, obaj z których są albo Naruto, albo chcą złapać lub zabić Sasuke. Tutaj jest bardzo przydatna ze swoją Ukrytą, ponieważ potrafi dokładnie przewidzieć ruchy drużyny i tym samym utrudnić pościg.

Jednak Sasuke musi najpierw stawić czoła Deidarze, ale udaje mu się przeżyć jego samobójczy atak. Kiedy Itachi w końcu się ujawnia i sugeruje starą kryjówkę klanu Uchiha jako pole bitwy, Sasuke udaje się tam sam i pokonuje swojego brata w bitwie. Podczas walki zostaje z resztą drużyny, ponieważ Sasuke chce walczyć sam, a Kisame Hoshigaki również nie pozwala na jakąkolwiek ingerencję z jej strony.

1672697452 912 Oto jak Karin jest spokrewniona z Naruto.webp

Po pokonaniu Itachiego, Sasuke jest natychmiast poszukiwany przez Tobiego i eskortowany w bezpieczne miejsce przed zbliżającą się ośmioosobową drużyną. W jednej ze swoich kryjówek opatruje go i opowiada prawdziwą historię o Itachim i zagładzie klanu Uchiha. Głęboko wstrząśnięty prawdą, zdobywa swojego Mangekyou Sharingana i postanawia zmienić nazwę swojej drużyny na Taka i ukarać tych, których uważa za odpowiedzialnych za śmierć jego brata i zniszczenie jego klanu: starszyznę Konohy i samą wioskę.

ZWIĄZANE Z:

Czy Sasuke staje się dobry w Naruto?

W tym celu on i jego zespół łączą siły z Akatsuki i otrzymują zlecenie od Tobiego zdobycia Hachibi. Po wytropieniu go rozpoczyna się walka z jego Jinchuuriki Killerem B, który okazuje się być przytłaczającym przeciwnikiem dla jej trzech kolegów z drużyny. Karin w dużej mierze powstrzymuje się i ogranicza swój udział do zlokalizowania przeciwnika. Kiedy Sasuke zostaje poważnie ranny przez Killera B, leczy go, pozwalając mu ugryźć się w ramię i przekazując mu swoją czakrę, która ma wielkie moce uzdrawiania. Po tym, jak Killer B całkowicie przekształci się w Hachibi, drużyna chce się wycofać, ale Karin jest zbyt wyczerpana leczeniem Sasuke i prawie zostaje zabita przez Killera B.

Sasuke po prostu udaje się ją uratować z Chidori Eisou i Amaterasu, po czym najwyraźniej chwytają pokonanego Killera B. Następnie deklarują, że ich umowa z Akatsuki została spełniona i teraz chcą udać się do Konoha, aby zniszczyć wioskę, którą Sasuke wciąż obwinia za upadek jego klan. Jednak zostają ponownie skonfrontowani z Tobim i Zetsu, który wyjawia im, że Killer B ich oszukał i nadal jest na wolności. Ale nie powinni dalej ścigać Hachibi, ale infiltrować spotkanie Kage, ponieważ Tobi zlecił już Kisame pozyskanie pszczół.

W jaki sposób Karin jest spokrewniona z Naruto?

Historia rodziny Karin jest dość tajemnicza, a jedynym członkiem jej rodziny, o którym wiemy, jest jej bezimienna matka, która pojawiła się tylko w anime i nigdy w mandze; rzuca to cień na kanoniczny status jej historii, ale tak naprawdę to wszystko, co mamy, więc będziemy z tym pracować tak, jakby to była część kanonu (jeśli i dopóki Kishimoto nie powie inaczej). Mianowicie, wiemy, że Karin jest członkiem klanu Uzumaki poprzez swoją matkę, która sama była członkiem klanu Uzumaki. Mieszkała w Kusagakure, więc tak naprawdę nie była częścią głównej rodziny.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy i jak Naruto spotyka Kushinę?

Teraz wiemy, że matka Karin przeniosła się do Kusagakure, kiedy Karin była jeszcze młoda i że jest w jakiś sposób bezpośrednią potomkinią klanu Uzumaki. Niestety, nic nie wiemy o historii jej rodziny, więc tak naprawdę nie wiemy, jak jest spokrewniona z rodziną Uzumaki. Oznacza to, że Karin i Naruto są dalekimi krewnymi, ale dokładna natura ich związku nie jest w tej chwili znana i są tylko dalekimi kuzynami, przynajmniej z tego, co mogliśmy wywnioskować z anime i mangi.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?