Skip to content

Oto, gdzie możesz przesyłać strumieniowo garnitury

25 de czerwiec de 2023
l intro 1687436503

Przesyłanie strumieniowe

Rozmowa Mike'a Rossa i Harveya Spectera

W ciągu ostatnich kilku dekad USA Network było odpowiedzialne za jedne z najlepszych i najpopularniejszych oryginalnych programów na falach radiowych. Wśród wielu hitów, które Stany Zjednoczone dostarczyły na przestrzeni lat, z łatwością można zaliczyć „Suits” do mniej znaczących sukcesów sieci. Poważnokomiczna opowieść o prawnikach, zbrojarzach i wielkich miejskich graczach władzy zadebiutowała w lecie 2011 roku i szybko trafiła do publiczności.

Seria miała zapewnić jeszcze osiem sezonów dreszczyku emocji, dreszczy i prawniczego śmiechu. Zrobił to z imponującym zespołem uznanych i rozwijających się talentów, w tym takich jak Gabriel Macht, Meghan Markle, Patrick J. Adams i Gina Torres. Jeśli nie miałeś szansy złapać tej cenionej ekipy i ich zespołu wspierającego, którzy palili ekran przez wszystkie 134 odcinki „Suits”, z przyjemnością dowiesz się, że nadrobienie zaległości w serialu powinno być obecnie dość łatwe. Możesz oczywiście po prostu regularnie sprawdzać w USA i łapać odcinki w losowej kolejności poprzez powtórki.

Ale jeśli wolisz zająć się „Garniturami” za pomocą dobrego, staromodnego, pełnego serialu, prawdopodobnie będziesz miał łatwiejszy czas w dziedzinie przesyłania strumieniowego. W tej chwili Peacock jest jedyną usługą przesyłania strumieniowego, która oferuje wszystkie dziewięć sezonów „Suits”.

Suits jest obecnie dostępny na kilku platformach streamingowych

Chociaż Peacock to jedyne miejsce, w którym możesz przesyłać strumieniowo wszystkie 134 odcinki „Suits”, nie jest to jedyna opcja na nadrobienie zaległości w serialu. W rzeczywistości pierwsze osiem sezonów „Suits” jest również dostępnych do objadania się w serwisie Netflix. To oczywiście sprawi, że zabraknie ci jednego sezonu do pełnego upijania się. I proszę, uwierzcie, że jeśli przebrniecie przez pierwsze osiem sezonów „Suits”, naprawdę nie będziecie chcieli przegapić tego, co dzieje się w ostatnich 10 odcinkach serialu.

Jest trochę dobrych wiadomości na tym froncie, a mianowicie, że ostatni sezon „Suits” jest faktycznie dostępny do transmisji na Prime Video. Jest to jednak jedyny sezon programu, który możesz przesyłać strumieniowo w ramach subskrypcji Prime Video. Ale jeśli należysz do mas przesyłających strumieniowo, które mają subskrypcję zarówno Netflix, jak i Prime Video, jedyną rzeczą, którą musisz uporządkować w odniesieniu do upijania się „Garniturami”, jest wolny czas, którego będziesz potrzebować.

Nie martw się, jeśli obecnie nie zaliczasz Peacock, Netflix lub Prime Video do swoich opcji przesyłania strumieniowego, ponieważ nadal istnieją możliwości oglądania „Suits”. Kosztują tylko kilka dolarów więcej, ponieważ obejmują wypożyczanie lub kupowanie odcinków lub pełnych sezonów programu za pośrednictwem platform VOD, takich jak iTunes, Vudu i Prime Video. Takie podejście będzie kosztować około 2,99 USD za odcinek lub 24,99 USD za sezon, co może okazać się drogie, biorąc pod uwagę długowieczność serialu. Musisz sam zdecydować, czy sok „Suits” jest wart wyciśnięcia.

Czy ten post był pomocny?