Skip to content

Oto, gdzie możesz przesyłać strumieniowo Gwałtowna noc w domu

4 de styczeń de 2023
l intro 1672793496

Święty Mikołaj mówi

Niespodziewany świąteczny hit Universalu „Violent Night” może schodzić z wirtualnych kominów streamerów na całym świecie – z tym, że jest już dostępny do wypożyczenia lub zakupu – mimo że wciąż jest w kinach w całym kraju.

Widzowie rozkoszują się eposem Davida Harboura, takim jak Eggnog. „Święta mogły się już skończyć, ale Violent Night wciąż jest w kinach i na streamingach” – napisał użytkownik Twittera @Cheebus. „Świetny film do rechotania z dużą torbą popcornu. Uważaj jednak z laskami cukierków”. Użytkownik @mylittletragedia, 1 stycznia, powiedział: „Kupiłem. Nie żałuję”. Kolejny fan tweetował: „Właśnie skończyłem oglądać #ViolentNight i pokochałem to o wiele bardziej, niż myślałem”.

W pełnym akcji spektaklu Tommy’ego Wirkoli, który miał premierę 2 grudnia, przysadzisty Harbour robi swoje najlepsze wrażenie na Krisie Kringle jako były wiking, który stał się Świętym Mikołajem, który musi uciec się do swoich starych, dzikich sposobów po tym, jak został złapany w inwazji na dom. Film został nakręcony z budżetem 20 milionów dolarów iw chwili pisania tego tekstu udało mu się zarobić ponad 73 miliony dolarów (za pośrednictwem Box Office Mojo). Otworzył się z prawie 5 milionami dolarów sprzedaży biletów w dniu premiery i numerem 1 w kasie, zdetronizując „Czarna Pantera: Wakanda Forever” po trzech tygodniach na szczycie (za pośrednictwem New York Post). Teraz, jako spóźniony prezent bożonarodzeniowy, Universal Pictures postanowiło dać widzom w domu szansę zobaczenia, jak wielki czerwony facet Haboura dziesiątkuje bandytów.

Violent Night dostępny we wszystkich głównych serwisach VOD, prawdopodobnie trafi do Peacock w połowie stycznia

Każdy, kto chce transmitować „Violent Night”, może obecnie znaleźć film z oceną R we wszystkich głównych sklepach cyfrowych, takich jak Amazon czy Apple TV. Ale to będzie cię kosztować.

Obecnie najemcy „Violent Night” będą zmuszeni zapłacić 19,99 USD, aby zobaczyć, jak Święty Mikołaj Davida Harboura robi swoje w noc Bożego Narodzenia. Osoby zainteresowane zakupem filmu będą musiały zapłacić 24,99 USD za wersję 4K, jeśli kupią za pośrednictwem aplikacji takich jak Prime Video i Vudu. Masz napięty budżet? Nie bój się. Oczekuje się, że Universal wyda „Violent Night” za darmo w Peacock w połowie stycznia, a Business Insider spodziewa się, że pojawi się około 16 stycznia. Większość nowych filmów trafia do serwisu streamingowego około 45 dni po premierze w kinach.

Oprócz zabicia kasy, „Gwałtowna noc” sprawiła, że ​​krytycy i widzowie byli zaskakująco radośni, zdobywając 88% oceny publiczności i 73% oceny Tomatometru na Rotten Tomatoes. Recenzentka Dolores Quintana napisała: „To chwytająca za serce przemoc, bardzo wesoła masakra i wesoły czas na młotek, ale także wprowadziła mnie w świąteczny nastrój”. Krytyk Timesa (Wielka Brytania), Kevin Maher, powiedział: ” Szklana pułapka spotyka się z cudem na 34 ulicy. To wszystko. Taki jest cel. A większość tej przesiąkniętej krwią komedii akcji zgrabnie spełnia te oczekiwania”.

Czy ten post był pomocny?