Skip to content
TV

Oto, co recenzje Rotten Tomatoes mówią o MMPR: Raz i zawsze

21 de kwiecień de 2023
l intro 1682029169

Telewizja

Niebieski Ranger wyciąga rękę

Netflix „Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always” przyciągnął znaczną uwagę subskrybentów, trafiając do pierwszej dziesiątki streamerów. Spotkał się również z nieoczekiwanymi reakcjami widzów, zwłaszcza krytyków na Rotten Tomatoes.

55-minutowy odcinek specjalny ma wiele do zaoferowania fanom, zawiera kilku członków oryginalnej obsady „Power Rangers”, takich jak David Yost jako Billy Cranston, Niebieski Ranger i Watler Emanuel Elliot jako Zach Taylor, Czarny Ranger, łączących siły, aby powstrzymać klasycznego złoczyńcę w postaci robota Rity Repulsy (Barbara Goodson) z kilkoma znajomymi twarzami z serii wraz z debiutantką Charlize Kersh, która gra Minh, córkę Trini Kwan, która ostatecznie przejmuje płaszcz Tygrysa Szablozębnego. Film jest także hołdem dla aktorki Thuy Trang, która grała oryginalnego Yellow Ranger.

Po wydaniu 19 kwietnia 2023 r. Reakcja fanów była bardzo pozytywna, co zaowocowało bardzo wysokim wynikiem oglądalności na Rotten Tomatoes. A jeśli chodzi o krytyków, Kelly Lawler z USA Today napisała w swojej recenzji, że „Power Rangers” należy do naszych wewnętrznych dzieci, a „Once and Always” o tym pamięta”. Feliz Vasquez Jr. z Cinema Crazed nazwał to „A list miłosny do oryginalnej serii”, podczas gdy Glenn Rowley z Paste Magazine potwierdził, że tytuł zasługuje na swoją nazwę, mówiąc: „Okazuje się, że jeden fakt nadal jest prawdziwy: raz Ranger, zawsze Ranger”. Chociaż raporty wydają się pozytywne na pierwszy rzut oka jest jeszcze więcej informacji, które fani powinni wiedzieć o tym, co krytycy mówią o „Once & Always”.

Długoletni fani będą zachwyceni grą Once & Always

Chociaż wydaje się, że oferta specjalna ma kilka rzeczy, które spodobają się wielu fanom, wydaje się, że każdy, kto szuka nowego i zrestartowanego podejścia do „Power Rangers”, prawdopodobnie nie znajdzie największej satysfakcji, gdy dostroi się do „Mighty Morphin Power Rangers” Netflix: Raz i zawsze”.

Zamiast podążać zwykłą hollywoodzką drogą, jeśli chodzi o ponowne rozpalenie iskry franczyzy, oferując fanom mroczne, szorstkie podejście uzbrojone w atak akcji CGI, według niektórych krytyków „Once & Always” mocno opiera się na czynniku nostalgii. Adrian Ruiz z Ale dlaczego Tho? napisał: „Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always” trafia w sedno, przypominając spacer śladami tej historycznej serii”. Mathew Aguilar z ComicBook.com wyraził podobną pochwałę w swojej recenzji, mówiąc: „Ogólnie rzecz biorąc, film zapewnia najlepszy rodzaj nostalgicznej podróży, która łączy wszystkie rzeczy, które kochałeś w oryginalnej serii i łączy nowoczesne elementy i centralną historię to coś znaczy dla fanów i franczyzy”.

Chociaż z pewnością okazał się podmuchem z przeszłości dla fanów starej szkoły Power Rangers, niektórzy chwalą jego wysiłki, aby wrzucić niektóre elementy dostosowane do współczesnych odbiorców, jak Jonathan Rome z Geeks of Color, który napisał: „Ten program specjalny nie naprawdę interesująca praca polegająca na budowaniu na nostalgicznych elementach serialu, wykorzystując je jako podstawę do odkrywania nowych tonów i pomysłów”. Nie można zaprzeczyć, że „Once & Always” spotkało się z dużym uznaniem krytyków, ale nie wszystkie z nich musiały być morfogenetyczne.

Inni ostrzegają widzów, aby obniżyli oczekiwania podczas oglądania Raz i zawsze

Zach Taylor w czarnej kurtce na szarej koszuli

Niestety, nie wszyscy myślą tak samo o „Once & Always”, a niektóre sklepy donoszą, że widzowie nie powinni ustawiać poprzeczki zbyt wysoko, jeśli chodzi o to, czego mogą się spodziewać, jeśli zdecydują się dać „Power Rangers” specjalną szansę .

Screen Rant nie przebierał w słowach, pisząc w swojej recenzji, że „oczekiwania powinny być bardzo niskie, ponieważ oferta specjalna jest jednorazowym wyrazem miłości i podziwu dla spuścizny serialu niż poważny restart”. I nie byli jedynymi, którzy czuli, że chociaż mają wzruszającą narrację pełną zabawnych ukłonów w stronę starych dobrych czasów serii, wykonanie ogólnie było krótkie. IGN również poruszył ten temat w swojej ocenie funkcji, pisząc: „Chociaż [Once and Always] ma głęboko emocjonalną historię w centrum i mnóstwo zabawnych, nostalgicznych momentów… trudno pozbyć się wrażenia, że ​​ten specjalny potrzebował lepszych efektów i dialogów, aby był naprawdę Morfenomenalny”. A Collider nie powstrzymał się przed swoim „Once & Always” recenzuje, pisząc: „Jeśli chodzi o dorosłych mężczyzn i kobiety walczących z kosmitami, noszących wielokolorowy spandeks, czasami trzeba po prostu się poddać i biec z tym – ale” Raz i zawsze ”nigdy nie wykorzystuje tego w pełni.

Wygląda na to, że jeśli widzowie odpowiednio zarządzają oczekiwaniami i oczekują eleganckiego, błyszczącego nowego podejścia do tego, co kochali w serii od samego początku, to według wszystkich relacji wygląda na to, że ci, którzy przyrzekli wierność sprawie „Power Ranger” w pewnym momencie punkt w ich życiu prawdopodobnie powinni wyświadczyć sobie przysługę i nie spać na „Once & Always”.

Czy ten post był pomocny?