Skip to content

One Piece Rozdział 1059: Data i godzina wydania, zapowiedź, spoilery i więcej

29 de sierpień de 2022
One Piece manga chapter 1029 spoilers and confirmed release date

Jeden kawałek jest, jak dobrze wiemy, jedną z najdłużej działających mang w historii i pozostaje jedną z najpopularniejszych. Historia dostarczyła nam ostatnio kilku poważnych wstrząsów w najnowszych rozdziałach, z których niektóre nie tylko wstrząsnęły dotychczasowymi podstawami fabuły, ale także dostarczyły nam nowych epickich scen, których nie możemy się doczekać w anime. Czekając na te zmiany, powiemy wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym rozdziale 1059 Jeden kawałekktóra powinna zostać opublikowana 11 września 2022 r.

Jeden kawałek Rozdział 1059 data i godzina wydania

Z tego, co wiemy w tej chwili, rozdział 1059 z Jeden kawałek powinien zostać zwolniony po zakończeniu przez Odę zwykłej przerwy, tj. 11 września 2022 r., jeśli nie ma opóźnień. Tytuł rozdziału, jak również liczba stron, na razie nie są znane. Tytuły odcinków są zwykle ujawniane przed premierą, co nie ma miejsca w przypadku rozdziałów mangi. Oficjalna data premiery nadchodzącego rozdziału mangi dotyczy tylko Japonii, ponieważ tytuł ukaże się później na innych rynkach.

To jest oficjalny harmonogram wydań Jeden kawałek Rozdział 1059, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się wydania rozdziału, jeśli jesteś w Japonii.

Jeden kawałek Rozdział 1059 fabuła

Fabuła Jeden kawałek Rozdział 1059 nie jest w tej chwili znany. W tej części artykułu, aby przygotować Cię na to, co będzie dalej, przedstawimy podsumowanie jednego z ostatnio opublikowanych rozdziałów:

Ujawniono nowe nagrody za schwytanie kapitanów piratów: Straw Hat Luffy, Eustass Kid i Trafalgar Law: każda z nich wynosi 3 miliardy jagód. Kiedy urządzaliśmy bankiet w zamku Stolicy Kwiatów, Luffy pojechał wypełnić swoje myśli do miasta. Robin rozmawia z Tenguyamą, ujawniając, że jest ojcem Odena, Kozuki Sukiyaki.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie na zegarek One Piece: łuki, filmy, OVA

Mówi Robinowi, że starożytna broń Plutona znajduje się w Kraju Wano. W innym miejscu w krainie, admirał Aramaki używa swoich mocy Diabelskiego Owocu, aby pokonać Piratów Bestii, w szczególności Królową i Króla. W Stolicy Kwiatów miasto świętuje. Wszyscy świętują wyzwolenie. Kid informuje Luffy’ego, że jest jednym z czterech nowych cesarzy, wraz z Rudym Shanksem, Czarnobrodym i Klaunem Buggym. Aramaki jest w drodze do stolicy kwiatów.

Jeden kawałek Rozdział 1059 spoilery

Fani mangi wiedzą, że na jakiś czas przed debiutem nowego rozdziału po Internecie krążą spoilery. W tej sekcji przekierujemy Cię do źródła tych spoilerów, abyś mógł – do własnej dyspozycji – sam je sprawdzić. Obecnie nie ma dostępnych spoilerów z rozdziału 1059, ale zamierzamy zaktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się w Internecie.

Gdzie czytać Jeden kawałek Rozdział 1059?

Jedyne miejsce, w którym możesz czytać Jeden kawałek regularnie jest oficjalna strona Viz Media, która oferuje najnowsze rozdziały w języku angielskim. Viz Media jest oficjalnym amerykańskim wydawcą Jeden kawałek, dlatego regularnie oferuje serię, ale rozdziały są publikowane po japońskich oryginałach. Subskrypcja Viz Media to dobra rzecz, ponieważ rozdziały są regularnie aktualizowane, ale masz również dostęp do wielu innych serii.

Czy ten post był pomocny?