Skip to content

One Piece Episode 1030: Czas wydania, fabuła i gdzie oglądać

14 de sierpień de 2022

Jeden kawałek powoli posuwa się do przodu z anime, które stosunkowo niedługo ma nadrobić zaległości w mandze. Manga dostarczyła nam kilku poważnych wstrząsów w ostatnich rozdziałach, z których niektóre nie tylko wstrząsnęły dotychczasowymi podstawami fabuły, ale także dostarczyły nam nowych epickich scen, których nie możemy się doczekać w anime. Czekając na te zmiany, powiemy wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1030 Jeden kawałekktóry zostanie wyemitowany 21 sierpnia 2022 r.

Jeden kawałek Odcinek 1030 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1030 z Jeden kawałek ukaże się 21 sierpnia 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmieć „Przysięga nowej ery! Luffy i Uta”, jak zostało oficjalnie ujawnione. Poprzedni odcinek wyemitowano 14 sierpnia 2022 r. Podobnie jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 1030 zostanie wyemitowany 21 sierpnia 2022 r., zgodnie z następującymi harmonogramami (na całym świecie):

  • Czas pacyficzny: 19:00 (20 sierpnia)
  • Czas wschodni: 22:00 (20 sierpnia)
  • Czas brytyjski: 3 nad ranem (21 sierpnia)
  • Czas europejski: 4 rano (21 sierpnia)
  • Indie Czas: 7.30 (21 sierpnia)
  • Czas filipiński: 10:00 (21 sierpnia)
  • Australia Central Time: 11.30 (21 sierpnia)

To jest oficjalny harmonogram wydań Jeden kawałek Odcinek 1030, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Jeden kawałek Odcinek 1030 fabuła

Fabuła Jeden kawałek Odcinek 1030 nie jest w tej chwili znany, ponieważ nieczęsto zdarza się, aby fabuła nadchodzącego odcinka była ujawniana przed premierą odcinka. Ponieważ odcinek wciąż nie był wyemitowany nigdzie na świecie, przedstawimy Wam podsumowanie ostatnio wyemitowanego poprzedniego odcinka, abyś wiedział, czego się spodziewać w przyszłości:

Hyogoro odzyskuje siłę i fizyczną formę z przeszłości jako efekt uboczny wirusa i z tą nowo odkrytą energią pokonuje samurajów lojalnych Kaido i kilku ninja Oniwabanshu. Tymczasem na dachu Luffy odpoczywa i wznawia walkę z innymi.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie na zegarek One Piece: łuki, filmy, OVA

Tymczasem w głównym holu Marco trzyma króla i królową na dystans, ale Perospero pojawia się i zauważa, że ​​ma kłopoty. Chopper podsumowuje lekarstwo na wirusa i jego głowę na sobie, ale w międzyczasie Hyogoro osiągnął swój limit i prosi swoich zastępców, aby go zabili, zanim straci rozum.

Gdzie oglądać Jeden kawałek Odcinek 1030?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Jeden kawałek regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Jeden kawałek również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Jeden kawałek odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?