Skip to content

One Piece Odcinek 1028: Czas wydania, fabuła i gdzie oglądać

31 de lipiec de 2022

Jeden kawałek powoli posuwa się do przodu z anime, które stosunkowo niedługo ma nadrobić zaległości w mandze. Manga dostarczyła nam kilku poważnych wstrząsów w ostatnich rozdziałach, z których niektóre nie tylko wstrząsnęły dotychczasowymi podstawami fabuły, ale także dostarczyły nam nowych epickich scen, których nie możemy się doczekać w anime. Czekając na te zmiany, powiemy wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1028 Jeden kawałekktóry zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2022 r.

Jeden kawałek Odcinek 1028 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1028 z Jeden kawałek ukaże się 7 sierpnia 2022 roku. Tytuł odcinka nie został jeszcze ogłoszony w późniejszym terminie, co można było zobaczyć podczas zapowiedzi harmonogramu premier. Poprzedni odcinek wyemitowano 31 lipca 2022 r. Podobnie jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 1028 zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2022 r., zgodnie z następującymi harmonogramami (na całym świecie):

  • Czas pacyficzny: 19:00 (6 sierpnia)
  • Czas wschodni: 22:00 (6 sierpnia)
  • Czas brytyjski: 3 nad ranem (7 sierpnia)
  • Czas europejski: 4 rano (7 sierpnia)
  • Indie Czas: 7.30 rano (7 sierpnia)
  • Czas filipiński: 10 rano (7 sierpnia)
  • Australia Central Time: 11.30 (7 sierpnia)

To jest oficjalny harmonogram wydań Jeden kawałek Odcinek 1028, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Jeden kawałek Odcinek 1028 fabuła

Fabuła Jeden kawałek Odcinek 1028 nie jest w tej chwili znany, ponieważ nieczęsto zdarza się, aby fabuła nadchodzącego odcinka była ujawniana przed premierą odcinka. Ponieważ odcinek wciąż nie był wyemitowany nigdzie na świecie, przedstawimy Wam podsumowanie ostatnio wyemitowanego poprzedniego odcinka, abyś wiedział, czego się spodziewać w przyszłości:

Hyogoro odzyskuje siłę i fizyczną formę z przeszłości jako efekt uboczny wirusa i z tą nowo odkrytą energią pokonuje samurajów lojalnych Kaido i kilku ninja Oniwabanshu. Tymczasem na dachu Luffy odpoczywa i wznawia walkę z innymi.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie na zegarek One Piece: łuki, filmy, OVA

Tymczasem w głównym holu Marco trzyma króla i królową na dystans, ale Perospero pojawia się i zauważa, że ​​ma kłopoty. Chopper podsumowuje lekarstwo na wirusa i jego głowę na sobie, ale w międzyczasie Hyogoro osiągnął swój limit i prosi swoich zastępców, aby go zabili, zanim straci rozum.

Gdzie oglądać Jeden kawałek Odcinek 1028?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Jeden kawałek regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Jeden kawałek również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Jeden kawałek odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?