Skip to content
TV

Odwracanie daty premiery, obsada i nie tylko – co wiemy do tej pory

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632914237

Pokazy majsterkowania zawsze były pocieszeniem dla ludzi, a każdy lubi widzieć wnętrze domów innych ludzi oraz sposób, w jaki domy są budowane i dekorowane. To ogromny powód, dla którego HGTV odniosła taki sukces, z hitami takimi jak „House Hunters” i wszystkimi jego spin-offami, „Love It or List It”, „Good Bones”, „Fixer Upper” i wieloma innymi. Inne kanały i platformy streamingowe również dołączyły, aby skorzystać z tego trendu, a Netflix wypuszcza takie hity, jak „Dream Home Makeover”, „Małżeństwo lub hipoteka” i „Zostań tutaj” to tylko niektóre z ciągle powiększającego się katalogu streamerów. seria rzeczywistości.

W tym roku HGTV miało także premierę wielu nowych programów, w tym spin-off „Przywrócone przez fordy” zatytułowany „Znowu w domu z fordami” i „Self-Made Mansions” z Clintonem Kellym z „What Not to Wear”. Teraz, pod koniec 2021 roku, przechodząc do 2022 roku, pojawia się jeszcze więcej nowych programów remontowych w domu, a HGTV ma nadchodzący program, który fani tego gatunku reality TV z pewnością będą chcieli sprawdzić.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy o „Flipping Showdown”.

Jaka jest data premiery Flipping Showdown?

Nadchodzący serial „Flipping Showdown” ukaże się jeszcze w tym roku, a dokładna data premiery to 15 listopada 2021 r. (Data serialu). Z pewnością będzie to zabawny dodatek do wielu programów już nadawanych w HGTV, wraz z nową serią. „Flipping Showdown” to jeden z 11 nowych programów, które wkrótce pojawią się w HGTV. Niektóre z nich skupiają się na eksperymentalnych wyzwaniach związanych z renowacją domu, podczas gdy inne to bardziej zrelaksowane seriale o majsterkowaniu (TV Insider).

W listopadzie ukaże się również „Table Wars”, seria konkursowa, która skupia się na projektowaniu wydarzeń, w której sędziami będą Martha Stewart, Tamera Mowry-Housley i Chris Hessney. Oczekuje się, że nowe sezony „Windy City Rehab” i „Selling the Big Easy” nadejdą pod koniec 2021 roku, ale oficjalny miesiąc i data nie zostały jeszcze ujawnione (Cinema Blend). Dla tych, którzy lubią remontowe pokazy konkursowe, zdecydowanie powinniście umieścić w kalendarzu datę premiery „Flipping Showdown”.

Kto jest w obsadzie Flipping Showdown?

Jeśli jesteś już wieloletnim widzem HGTV, prawdopodobnie znasz parę Anitę i Kena Corsini, którzy prowadzą „Flip or Flop Atlanta”. W „Flipping Showdown” para będzie pomagać trzem duetom zawodników, z których każdy będzie pracował nad własnym remontem. Anita i Ken są małżeństwem od 17 lat, poznali się na uniwersytecie w Georgii i mają razem troje dzieci. Anita była początkowo nauczycielką matematyki, zanim zdecydowała się dołączyć do męża i prowadzić jego rozwijającą się firmę zajmującą się nieruchomościami. Podczas gdy oni przerzucają domy razem, Ken najwyraźniej nie może zajmować się projektowaniem, ponieważ nie ma na to oka (HGTV). Podczas gdy para będzie gospodarzem „Flipping Showdown”, w programie będą rywalizować inne osoby, ale jest bardzo prawdopodobne, że nie dowiemy się o nich nic do premiery.

Na czym polega odwracanie konfrontacji?

Zgodnie z komunikatem prasowym Discovery, „Flipping Showdown” sprawi, że Anita i Ken wykorzystają własne pieniądze do wsparcia trzech różnych projektów renowacji prowadzonych przez duety uczestników. Corsini kupią nieruchomości i zapewnią fundusze na remont i projekt, dając każdemu duetowi tylko sześć miesięcy na ukończenie projektu. Gdy ten czas dobiegnie końca, Anita i Ken „oceniają każdy zespół według trzech kryteriów: zarządzania budżetem, talentu projektowego i umiejętności skutecznego nadzorowania renowacji”. Wszystko to będzie miało miejsce w Atlancie w stanie Georgia.

Niezależnie od tego, która drużyna Corsini uznają, że zwycięzcy otrzymają 100 000 dolarów, a także „jedyną w życiu szansę dołączenia do Corsini w ich firmie”. Wygląda na to, że konkurs odbędzie się w trakcie sezonu, zamiast jednego wyzwania na odcinek, ponieważ niektóre inne seriale mają strukturę, ale nie jest to potwierdzone. Nie jest również jasne, ile odcinków pojawi się w pierwszym sezonie „Flipping Showdown”.

Czy ten post był pomocny?